Video Indirici

Sayısız Web sitenden Video İndirme

Görüşler (5)
Yasal Uyarı
AŞAĞI KAYDIR

Çok Sayıda Siteden Kolayca Online Video İndirin

Bu güçlü ve etkili video indirici Dailymotion, Vevo, YouTube, Vimeo, Fox, AcFun, Lynda, Bilibili, Youku ve Hulu'nun yanı sıra milyonlarca başka web sitesinden video kaydedebiliyor. Ayrıca HTTP, FTP, RTMP ve diğer multimedya aktarma protokolleriyle yayınlanan online videoları indirebilirsiniz. Paralel olarak çoklu video indirmenize olanak verdiği için size çok zaman kazandırır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

URL'yi Yapıştırın

YouTube, Vimeo ve diğer popüler video sitelerinden sadece doğrudan kopyalayıp yapıştırarak video indirebilirsiniz.

Harici Algılama

Harici algılamayı etkinleştirerek Groove3, Udemy ya da diğer şifreli sitelerden video oynatabilirsiniz ardından bu kullanışlı araç video dosyasını algılayıp hemen indirir.

Dahili Algılama

Geliştiriciler Video Indirici programında Chrome tarayıcısını yerleştirmişlerdir. Bu nedenle Algılama sekmesindeki RTMP protokolünü benimseyen bir video oynattığınızda o video dosyası otomatik olarak algılanacak ve indirme hemen başlayacaktır.

Çalma listesini İndirme

YouTube kanalından videoları akıllıca indirin. Oynatma listesi URL'sini yapıştırdıktan sonra indirmek için bir ya da daha çok videoyu seçebilirsiniz.

PAKETLE

Video ve Sesi Her Türlü Formata Dönüştürün

Bir medya dosyasını indirirken MP4, FLV, 3GP, MP3 ve çok daha fazla format arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ya da ihtiyacınıza göre indirdikten sonra her türlü formata dönüştürebilirsiniz. Ayrıca 4K ve HD destekler.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Video
MP4, MKV, AVI, 3GP, FLV, WMV, HEVC, H.264, SWF, HTML5, M4V, MOV, ASF, DV, VOB, OGV, YouTube, ASF, RM, MTS/M2TS/TS/TP/TRP, MOD, TOD
Ses
MP3, WMA, WAV, MP2, AAC, M4R, M4A, AC3, OGG, FLAC, AIFF, RealMedia
PAKETLE

Güçlü Medya Oynatıcısı

Bu dahili oynatıcıyla video ve ses formatını oynatabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza göre oynatıcı penceresini yeniden boyutlandırabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Ücretsiz Oynatma
En güncel tekniği kullanarak indirme işlemini yaparken bitimine kadar beklemek yerine videonun keyfini çıkarabilirsiniz.
Hızlı İndirme
Görev eklendiği zaman bağımsız hızlandırıcıyı kullanarak yüksek hızlı indirme moduna otomatik olarak geçer. En son hız 10 MB/s'dir.
PAKETLE

Kullanıcılara Daha Çok Yardımcı Araç Sağlar

Apowersoft Video Indirici sadece bir video indirme programı değildir aynı zamanda güçlü bir kaydetme, dönüştürme fonksiyonuna, kütüphaneye ve başka kullanışlı araçlara sahiptir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Ekran Kaydedici

Bu araçla, canlı yayın akışı videolarını ve masaüstündeki tüm hareketleri kaydedebilirsiniz.

Ses ve Video Düzenleyici

Dahili dönüştürücüyü kullanarak indirilen videoları ya da PC'de kayıtlı videoları her türlü video veya ses formatına dönüştürmenize olanak verir. Dahası, videolarınızı düzeltme, kırpma, alt yazı ekleme vb. fonksiyonlarla düzenleyebilirsiniz.

Kütüphane

Kütüphaneyle en son ve en popüler videoları tek bir tıkla indirebilir ya da ilgilendiğiniz videoları arayabilirsiniz.

iTunes'a Ekleme

Bu fonksiyon indirilen video ya da ses dosyalarını PC'deki iTunes'a kolaylıkla indirmenize yardım eder.

PAKETLE

En Basit Arayüz

 • indir
 • belirlemek
 • kütüphane
 • kayıt
 • dönüştürmek

  Neden Video Indirici Programını Seçmelisiniz?

  Değerlendirme: 5- 5 değerlendirmeye göre.5 yorum
  • Apowersoft Video Indirici bana göre harika çalışıyor. Hiç aksaklık yaşamadım! Çoklu video indirme, online video indirirken çok fazla zaman kazandırıyor ve çıktı video kalitesi gerçekten harika!

   Bu program yardımıyla Hulu ve CBS videolarını başarıyla indirebiliyorum. Artık en sevdiğim bölümleri iPhone'uma indirip gün içinde izlemenin keyfini çıkarıyorum.

  • Bana gerçekten yardımcı oluyor. Video Indirici programıyla YouTube'dan kolayca MP3 indirebiliyorum. Bazen Vevo'dan şarkıları saniyeler içinde indirmeme izin veriyor! Teşekkürler!

   İnanılmaz kapsamlı bir araç! Sadece farklı sitelerden sayısız video indirmem olanak vermekle kalmıyor aynı zamanda faydalı bir kaydetme ve dönüştürme fonksiyonu sunuyor. Artık başka bir dönüştürücü almama gerek yok. Teşekkürler.

   Bilgi Tabanı

   new
   Destek
   Paylaş
   Yorumlar
   Yorum Yap
   En başa dön
   Buraya Tıkla ve Yükle