Video Indirici V6.0 Piyasaya Çıktı

Video Indirici V6.0 Piyasaya Çıktı

En son tarafından 03-03-2017 tarihinde güncellendi.

Video Indirici V6.0 27 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya çıktı. Video Indirici, YouTube, Dailymotion, Vevo, Vimeo, Lynda ve başka birçok video sitesinden video indirmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip, pratik bir indirme aracıdır. Ayrıca video dönüştürücü, ekran kaydedici, kütüphane ve kullanıcıların sıklıkla başvurdukları medya araçlarını sağlayarak tüm bunlar için bilgisayarınıza başka program kurmadan tüm özelliklerinden faydalanmanızı sağlar. Bu araçla, ana akım sitelerdeki videoların neredeyse tamamını yerel sürücünüze kaydedebilir ya da kısıtlama olmadan oynatıp keyfini çıkarmak için mobil cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Çok sayıda iyileştirmeyle beraber 6.0 sürümü bu araca daha iyi kullanıcı deneyimi katar.

İndir

Yeni Fonksiyonlar

1. Ses Dosyasını Doğrudan İndirme Mevcuttur

Ses modunu seçip dilediğiniz videoyu (MP3 ve AAC) ses formatına dönüştürebilirsiniz. Sadece URL’yi kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

2. Güçlü Tanıma Fonksiyonu

Bağımsız Tanıma sayfasıyla ve geniş seçenekli çekirdekleriyle daha fazla sayıda şifrelenmiş video indirebilirsiniz. Mesela bu araç HTTP, HTTS, RTMP, RTMPT ve Tanıma sayfasındaki diğer protokolleri benimseyen korumalı videoları çaldığınız zaman gerçek video dosyalarını tanır.

video algılamak

3. İçeriği ZEngin Kütüphane

Hangi videoları izleyeceğinize karar veremiyor musunuz? Yeni dahili Kütüphane, geniş koleksiyonlu bir online video kaynağı olması sebebiyle övgüye değer. Dahası, ilginize dayanarak daha fazla video arayabilirsiniz. Bu muhteşem Kütüphane’yle internette olay olan videoları artık kaçırmayacaksınız.

Kütüphane

4. Düşünceli Görev Listesi

Tüm görevler üç türe ayrıldı. İndirilenler, Tamamlananlar ve Çöp. Bu şekilde indirilen ve indirilmiş videolar dahil tüm görev durumlarından rahatça haberdar olabilirsiniz. Yanlışlıkla bir video silmeniz durumunda ise Çöpten geri yükleyebilirsiniz.

 Görev listesi

5. Akıllı Görev Planlayıcısı

Bazen çok sayıda video indirmeniz gerekir ki bu zaman alıcı bir iştir. Ancak Görev Planlayıcısı yardımıyla, tüm görevler bitene kadar beklemek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, başka önemli işlerinizi halledebilirsiniz. “Kapat”, “Kilitle”, “Uykuya Geç” ya da “Programı Kapat” seçenekleriyle videolarınız indirildikten sonra dilediğiniz işlemi gerçekleştirir.

 görev Programı

İyileştirilen Fonksiyonlar

1. Daha Doğru ve Anlaşılır Ana Ekran

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için, program geliştiricisi 6.0 sürümünün ana ekranını en güncel tasarım ve teknolojiye uygun olarak yeniden tasarladı. Kolay ve anlaşılır ana ekranı sayesinde tüm kullanıclar bu araçla neler yapılabileceğini ve tüm fonksiyonlarını nasıl kullanabileceklerini hemen anlayacaklar.

2. Mükemmel Ekran Kaydedici

Geliştiriciler Video İndirme ve Yakalama 6.0’ın Ekran Kaydedici fonksiyonunu büyük ölçüde iyileştirdiler. Artık ekranınızı daha profesyonel ve daha esnek bir şekilde kaydetmek için programı kullanabilirsiniz.

 Screen Recorder

3. Kapsamlı Video Dönüştürücü

Piyasada çok sayıda cihaz olduğundan dolayı size tatmin edecek format doğrudan indiremiyor olabilirsiniz. Neyse ki yeni video dönüştürme fonksiyonu as iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Android, Blackberry, Nokia, DVD vb. hemen hemen tüm cihazların desteklediği formatlara uyumludur.

Video dönüştürücü

4. Daha Etkin Hesaplar

Ücretli video sitelerine ait daha fazla hesabı desteklemektedir. Mesela Hesaplar bölmesinde lynda.com kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek Lynda’dan satın alınan tüm videoları yerel diskinize kaydedebilirsiniz.

 Hesap eklemek

5. Daha Yüksek İndirme Hızı

Yavaş indirme hızından sıkıldığınız oldu mu? 6.0 sürümünü kullanırken 10 MB/s’ye ulaşan yüksek indirme hızının keyfini çıkaracaksınız. Bu yüzden bir filmi dakikalar içinde indirebilirsiniz.

Tüm bu pratik fonksiyonlarının yanı sıra, kullanışlı video indirici ayrıca “Ses dosyası düzenleme”, “iTunes’a ekleme”, “Mobil cihaza ekleme” vb. çok sayıda muhteşem ve pratik aracı hizmetinize sunuyor. Tüm bu mükemmel özellikleri düşünülünce Video İndirme ve Yakalama V6.0, çok fonksiyonlu video indirici arayışı içindeyseniz size en iyi çözümü sunuyor.

İndir

Değerlendirme:4.8 /5( 20 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 03-03-2017 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön