ApowerShow Çıktı

ApowerShow Çıktı

En son tarafından 16-03-2018 tarihinde güncellendi.

Apowersoft bugün ApowerShow isimli yepyeni ürününü tanıttı. İsminden de anlaşıldığı gibi, videolarınızın muhteşem görünmesi için özel olarak tasarlandı. Bu araçla MV yapabilir, bölünmüş ekran videoları hazırlayabilir, videoları düzenleyebilir, kaydedebilir ve indirebilirsiniz. Kendi fotoğraf ve videolarınızı kullanarak şık videoları oluşturmak ilginizi çekiyorsa bu güçlü özelliklere ve pratik bir arayüze sahip program sizi cezbedecek. Hemen denemek ister misiniz? Programı indirebilir ve detaylı özellikleriyle ilgili bilgiye aşağıdaki bölümden erişebilirsiniz.

Indir

ApowerShow’un Öne Çıkan Özellikleri

1. Harika Temalara Sahip ve Kolay Kullanımlı Müzik Videoları Oluşturma

Müzik videosu oluşturma programıyla fotoğraf ve şarkıları kullanarak hızlı ve kolay şekilde videonuzu oluşturabilirsiniz. Sağ panelde sunulan temalardan birini seçerek videonuzun nasıl görünmesini istediğinize karar verebilirsiniz. Concise, Memory, Childhood, Fashion, Watercolor ve çok daha fazla klasik ve eğlenceli tema, kullanımınıza hazır.

MV yaratıcısı

2. Zengin Özellikli Ekran Bölümleri

Ekran bölme özelliği doğum günü, mezuniyet ya da düğün gibi unutulmaz anlarınız için yapmak istediğiniz videolarda gereken tüm özellikleri sunuyor. Bölünmüş ekranlı video yapmak için fotoğraf, video veya her ikisini birden ekleyebilirsiniz. Hem pratik hem de kapsamlı bir video kolaj oluşturabilirsiniz. Program şu özelliklere sahip:

Stil:

Videonuzu yapmadan önce sağ panelden bir, iki, üç, dört ya da beş ekran modunu seçin. Varsayılan ekran oranı 16:9’dur. Ayrıca 4:3 ya da 1:1 seçimini yapabilirsiniz. Ekran oranı seçeneği altından videonun kenarlık ve rengini de ayarlayabilirsiniz.

stil belirle

Filtreler:

Videonuzun etkisini arttırmaya yardımcı olmak için Sepia, Black &White, Vertigo, Vignette, RGB noise, Distorter, Nervous ve Glow gibi farklı filtreler sunar.

filtre seç

Ses:

Videonuzda ses varsa sol panele tıklayarak sesi açıp kısabilir veya sesin azalarak bitip bitmeyeceğine karar verebilirsiniz.

sesi ayarla

Müzik:

Videonuzda görüntülenen “Ses” simgesine tıklayarak videonuzun sesini tamamen kapatmanıza olanak verir. Bunun yerine videonun altına en sevdiğiniz şarkıyı koyabilir, sesini ayarlayabilir veya azalarak bitmesine karar verebilirsiniz. Eklediğiniz şarkı otomatik olarak döngüye alınır.

videoya müzik ekle

Dışa Aktarma:

İhtiyacınıza göre videoyu 480P, 720P ya da 1080P olarak dışa aktarabilirsiniz.

boyut seç

3. Çok Fonksiyonlu Video Düzenleme

ApowerShow’u video kolaj oluşturmanın yanı sıra video düzenleme işi için de kullanabilirsiniz. Bu video düzenleme programı, tıraşlama, döndürme, kırpma, çevirme vb. tüm temel fonksiyonlara sahiptir.

videoyu kırp

Video hızını 0.5’ten 2’ye ayarlama, zıtlık, parlaklık, canlılığı -100’den 100’e ayarlama ve sesi 0’dan 1000’e ayarlama gibi diğer gelişmiş fonksiyonları da sunar.

hızı ayarla

Metin ve fotoğraf olmak üzere iki tür filigran ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu filigranların konumunu, boyutunu, şeffaflıklarını değiştirebilirsiniz.

videoya filigran ekle

Dahası bu program videolarınızı MP4, MKV, AVI, WMV, HEVC, VOB, M4V, GIF, MP3, MP2, WMA, M4R, DTS, AC3 vb. popüler formatlara dönüştürmenize olanak verir.

4. Pratik Ekran Kaydetme Özelliği

Online kaynaklardan küçük bir video klip ya da ses parçası kaydedip videonuza eklemek istiyorsanız o zaman programın ekran kaydetme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu ekran kaydetme programı bilgisayar ekranınızdaki hareketleri sesle beraber kaydedebilme özelliğine sahiptir. Kaydınızı tam ekran, bölgesel, web kamerası, fare etrafı ya da sadece ses kaydı modundan herhangi biriyle tamamlayabilirsiniz. Kayıt esnasında videonuza metin, ok, çizgi, dikdörtgen vb. eklemeler yapmanıza olanak verir.

ekran kayıt modunu seç

5. Hızlı Video İndirme

İndirme özelliğini kullanarak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Bilibili ve diğer binlerce siteden video indirebilirsiniz. HTTPS, HTTP, FTP, RTMP ve diğer protokolleri destekler.

video indir

Sonuç olarak ApowerShow kişisel ve şık videolar oluşturmak istediğiniz her defasında favori programınız olmaya aday. Her şeyi bir arada sunan bir program olduğu için diğer video işleriniz için de mükemmel bir seçenek. Aşağıdaki indir butonuna tıklayarak eğlenceli videolarınızı yapmaya hemen başlayın!

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 25 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 16-03-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön