Apowersoft Waterwark Remover piyasaya çıktı

Apowersoft Waterwark Remover piyasaya çıktı

En son tarafından 29-06-2019 tarihinde güncellendi.

Filigran, bir yandan fotoğraf ve video sahibinin bu tür dosyaları sanki bir kılıçla korurmuş gibi korumasına yardımcı olurken diğer yandan kullanıcıların bu dosyaları kullanmalarını imkansız hale getiren çift taraflı bir bıçak gibi. Apowersoft bu deneyimler ışığında 29 Ocak 2109 tarihinde filigran, logo, tarih damgası ve her türlü istenmeyen nesnenin fotoğraflardan ve videolardan toplu olarak kaldırılmasına olanak veren yepyeni ürünü Apowersoft Watermark Remover programını piyasaya sürdü. Bu masaüstü yazılımı tüm süreci çok pratik hale getirdi. Yalnızca birkaç tıkla fotoğraf/videoları filigransız olarak elde edebilirsiniz. Bu programı indirin ve sihrini göstermesine izin verin.

İndir

Apowersoft Watermark Remover’ın Öne Çıkan Özellikleri

1. Basitleştirilmiş Kullanıcı Ara Yüzü

Bilgisayardan anlıyor olsanız da olmasanız da kullanıcı dostu ara yüze sahip bu programı kullanmak son derece kolay. Dosyaları ekleyin, istenmeyen alanları seçin ve “Dönüştür” butonuna tıklayın. Kısa süre içinde fotoğraf/video filigransız ve asıl dosyadaki görüntü kalitesinden hiç ödün vermeden elinizde olacak.

simple interface

2. Resim filigranlarını toplu olarak kaldırma

Apowersoft Watermark Remover içerisine dilediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bir başka deyişle aynı anda birden fazla fotoğraftan istenmeyen filigran ya da nesneleri kaldırmanız mümkün. Dosya sınırlaması yok ve tüm dosyaları yüksek hızda işliyor. Fakat eklediğiniz dosya sayısı arttıkça bunları işlemek için gereken süre artıyor. Elde ettiğiniz resimlerin görüntü kalitesi ve dosya formatı orijinal haliyle kalıyor.

remove watermark from image

3. Video filigranlarını tek tıkla kaldırma

Bu yazılım aynı zamanda videodaki filigran, logo ve alt yazıları kaldırmanıza olanak veriyor. MP4, WMV, MOV, AVI ve diğer formatlar dahil tüm video formatlarına destek veriyor. Videoyu programa alır almaz işleme başlayabilirsiniz. Benzer şekilde bu süreçte de dosya ne kadar büyükse işlem o kadar uzun sürüyor. Ara yüz ekranının üstünde ilerleme durumunu yüzde halinde görebilirsiniz.

remove watermark from video

Videolardan belirli bölümleri kesmek istediğiniz zaman Apowersoft Watermark Remover yardımınıza kesme fonksiyonuyla koşabilir ve videodan istemediğiniz bölümleri filigranı çıkarmadan önce kesebilirsiniz.

trim watermarked video

Sonuç

Apowersoft Watermark Remover, fotoğraf/videolardan filigranları kaldırmak için kullanabileceğiniz etkin bir çözüm. Bununla, fotoğraf ve videolarınızdan can sıkıcı filigranları, logoları, imzaları, gölgeleri, istenmeyen kişileri çıkartmanız mümkün. Yazılımı aşağıdan indirin ve harika özelliklerinin keyfini çıkarın.

İndir

Değerlendirme:4.3 /5( 17 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 29-06-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön