Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0 Yayınlandı

Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0 Yayınlandı

En son tarafından 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Apowersoft, Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0‘ın dünya lansmanını duyurmaktan gurur duyar. Birkaç aydır Telefon Yöneticisi 2.0 üzerinde çalışıyoruz ve en iyiyi yapmaya çalışıyoruz. Yazılımı denediğinizde mutlu olacaksınız.

Bu mobil cihaz yönetim aracı 1.0 versiyonuna göre çok daha gelişti. Kullanıcı arayüzü süreçlere göre tekrar tasarlandı, müzik, fotoğraf, video, kontak, mesaj, uygulama, kitap ve diğer dosyaların yönetimi ile ilgili gelişmiş özellikler eklendi. Ayrıca telefondan ekran görüntüsü alabiliyor ve telefon ekranını bilgisayardan görüntüleyebiliyorsunuz.

Önce bu özelliklere bir göz atalım. Bütün bu harika özellikleri okuduktan sonra beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Indir

Video Sunum

Buradan Apowersoft Telefon 2.0’ın özelliklerini ve video tanıtımını izleyebilirsiniz.

Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0’ın Temel Özellikleri

1. İyileştirilmiş Kullanıcı Arayüzü

Yeni bir kullanıcı bile olsanız, cihazınızı Apowersoft Telefon Yöneticisi ile bilgisayarınıza bağlamak çok kolay. Kullanacağınız rehberleri kolayca bulup, Android cihazlar için USB ayrıştırma modunu açıp Samsung mobil cihazlarınızı WiFi aracılığı ile bağlayabilir ya da iPhone 6 Plus ile bağlantısını sağlayabilirsiniz.

2. Aynı Anda İki Cihazı Yönetebilme Desteği

Eğer iki ya da daha fazla mobil cihazınız varsa, bunları birer birer yönetmeniz kullanışlı olmayabilir. Bu araç sayesinde böyle bir sorununuz olmayacak. Aynı ya da farklı işletim sisteminde çalışan iki cihazı aynı anda bağlayabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz.

İki aygıtları yönetmek

3. Bütün Mobil Bilgilerinizi Yönetin

Telefonunuzdaki binlerce fotoğrafı silmek ya da tabletinize şarkı eklemek istiyorsunuz. Bu isteği nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Artık bütün bunları tek bir araçla yapabilirsiniz – Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0 sayesinde bilgileri içeri/dışarı aktarabilir, istenmeyen telefon dosyalarını silebilir, zil sesi ayarlayabilir, mesajlara cevap verebilir, kontaklarınızı yönetebilir, telefonunuzdan uygulama kaldırma gibi birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir değişle, cihazınızdaki herşeyi tek yerden yönetebilirsiniz.

dosyaları yönetmek

4. Mobil Bilgilerinizin Güvenliğini Sağlayın

Telefonunuzdaki önemli kontakları ve konuşma kayıtlarını kaybetmekten korkuyor musunuz? Artık bu endişeye gerek yok! Çünkü bu araç sayesinde kontaklarınızı, mesajlarınızı, konuşma kayıtlarınızı ve uygulamalarınızı bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyaları istediğiniz zaman kolaylıkla tekrar yükleyebilirsiniz

Yedekle geri yükleme

5. Telefonunuzdaki Bilgileri Kontrol Edin

Telefonunuzu bilgisayarınıza Telefon Yöneticisi ile bağladığınızda sadece temel bilgileri değil telefonunun markası, modeli, pil durumu, çözünürlülüğü, firmware sürümü, kapasitesi, medya dosyaları gibi her türlü detaylı bilgiyi görüntüleyebilirsiniz.

ayrıntılı bilgi

6. Tek Tıkla Ekran Görüntüsü Alın

Orta tuş ve ses butonlarını kullanarak fotoğraf çekebiliyoruz, ama kimi zaman bu kullanışlı olmayabilir. Ana sayfadaki kamera ikonuna tıkladığınızda mobil cihazın ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

ekran görüntüsü almak

7. Mobil Cihazı Bilgisayara Yansıtın

Telefon ekranlarının küçüklüğü yüzünden ekranını arkadaşınızla ya da çevrimiçi olarak paylaşmak zor olabilir. Play Store’daki birçok uygulama bu yansımayı yapabilmek için dosyalara erişim hakkı ister. Bu program aracılığıyla dosya erişiminden bağımsız olarak telefonunuzun ekran görüntüsünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz. Hatta telefondan daha iyi görüntü kalitesinde göreceğinizden emin olabilirsiniz.

tam ekran görüntü

8. Diğer Ücretsiz Hizmetler

Program Video Çevirici, Ekran Kaydedici ve Video İndirici gibi birçok çevrimiçi ücretsiz hizmeti içinde barındırır

Online uygulamalarAndroid için Apowersoft Telefon Yöneticisi

1. Ücretsiz ve Kullanışlı

Android için Apowersoft Telefon Yöneticisi QR kodunu tarayarak ya da onay kodunu girerek telefonunuzu bilgisayara bağlamanızı sağlar. Özellikle USB bağlantısı kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar için kullanılabilen bu program telefonununuz pilini de fazla tüketmeyecektir.

kullanışlı

2. Dosya Yöneticisi

Dosya yöneticisi sayesinde telefonunuzun hafızasındaki, SD kartındaki veya indirdiğiniz dosyaları yönetmenizi sağlar. Yer tasarrufu sağlamak için büyük dosyaları ya da gereksiz dosyaları filtreleyebilir ve silebilirsiniz. Fotoğraf, müzik, video, döküman gibi tüm medya dosyalarını silebilir, kopyalayabilir, kesebilir ya da paylaşabilirsiniz.

dosyaları

3. Program Yöneticisi

Eğer çok fazla oyun, müzik, alışveriş ya da başka bir konuda çok fazla uygulamaya indirmişseniz telefonunuz çok yavaşlayacaktır. Program Yöneticisi aracı sayesinde uygulamaları gruplar halinde kaldırabilirsiniz.

uygulamalar

4. Daha Pratik Araçlar

Kullanıcılarımız için QR Kod Tarayıcı, Fener, Hotstop ve Bağlayıcı gibi hem kullanışlı hem de yaygın kullanılan araçlar siz kullanıcılarımız için özel olarak tasarlanmıştır. Telefon Transfer aracı ile fotoğraf, uygulama, müzik, video ve dosyalarınızı telefonunuzdan birkaç tıkla aktarabilirbilirsiniz.

daha fazla araç

Kısaca Apowersoft Telefon Yöneticisi 2.0 yaratıcı tasarımı, çoklu fonksiyonları ve yüksek teknoloji kullanımı ile telefon yönetimi araçlarında birinci sırayı alacaktır. Şimdi indir butonunu tıklayın ve mobil cihazlarını hemen yönetmeye başlayın!

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 16 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eTelefon Yöneticisi.En son 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön