ApowerTrans

Telefondan Telefona Tek Tıkla Aktarım

Görüşler (2)
Video
AŞAĞI KAYDIR

Telefondan Telefona Veri Aktarımı

ApowerTrans, kişileri, mesajları, müzikleri, resimleri, uygulamaları, çağrı geçmişlerini, videoları notları ve diğer mobil veriyi bir telefondan diğerine kolaylıkla aktarmanızı sağlar. Tüm aktarım süreci tek tıkla ve risksiz olarak yapılır. Eski telefonunuzu değiştirip yeni bir telefon almak istediğinizde ya da farklı bir işletim sistemine geçiş yaptığınızda bu telefon aktarma program telefon dosya aktarımında en iyi çözüm olacaktır. Dahası kalite kaybı ya da kişisel bilgilerinizin sızması endişesi yaşamadan aktardığınız verilen tamamı orijinal veriyle aynı kalacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
0%
0%
PAKETLE

USB kablosu ya da Wi-Fi ile kolay bağlantı

Telefonları birbirine bağlamak için iki seçenek vardır, USB kablosu ya da Wi-Fi ağı.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

USB kablosuyla bağlama

Tek yapmanız gereken ApowerTrans programını bilgisayarınıza kurmak, her iki cihazınızı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlamaktır. Program cihazları tanıdığında ihtiyacınıza göre telefonlar arasında veri aktarım işlemini başlatabilirsiniz.

Wi-Fi ağıyla bağlama

Eğer elinizde USB kablosu yoksa Wi-Fi ağını kullanarak iki telefonu bağlayabilirsiniz. Mobil cihazlarınızdaki ApowerTrans uygulaması ile iki cihazı da aynı ağa bağlayıp mobil telefon aktarım uygulamasını başlatarak ikisi arasında iletişimi sağlamak için ekrana gelen adımları takip edin.

PAKETLE

Çok Geniş Yelpazedeki Telefon Desteği

Bu telefon aktarım programı Android ve iOS tabanlı hemen hemen tüm popüler telefonlarla uyumludur. Kolay bir ekrana sahiptir ve aktarım hızı Bluetooth hızına göre onlarca kat fazladır. Telefonlarınız arasında GB’lık boyutlara ulaşan dosyaları bile aktarmak isterseniz çok zaman harcamaktan korkmanıza gerek olmayacaktır. Onlarca video, şarkı ve dosyayı hızlı bir biçimde aktaracaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Desteklenen Cihazlar

Android: Samsung, HTC, Motorola, Google Nexus, Sony Xperia, HUAWEI, One Plus, LG vb.

iOS: iPhone XS Max, XS, XR, X, 8/8 Plus, 7/7 Plus, SE, 6s/6s Plus, 6/6 Plus, 5s, 5c, iPad Pro, iPad Air, iPad mini vb.

PAKETLE

Farklı platformlar arası Veri Aktarımı

Bu cep telefonu dosya aktarım programı, Android, iOS, Windows’un yanı sıra Mac ile uyumlu olmasından ötürü kullanıcılar arasında oldukça yaygındır. Bunun yanında bu program farklı ağ sağlayıcıları üzerindeki telefonlar arasında veri aktarımı yapmak için de kullanabilirsiniz. Aynı ya da farklı operatörünüzle telefondaki verileri aktarma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca taahhütlü telefonlarınızdaki içeriği taahhütsüz telefonlara da problemsiz bir biçimde aktarabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüksek Hız
PAKETLE

Veri Aktarım Uyumluluğu

Wifi
Kablo

En Basit Arayüz

 • Bağla
 • Müzik Aktar
 • Telefonu Seç
 • Dosyaları Aktar
 • Geçmişe Bak

  Bilgi Tabanı

  Uygulamayı indirmek için QR kodunu tarayın ya da Android veya iOS cihazınıza indirmek için aşağıdaki indirme butonuna tıklayın.
  new
  Destek
  Paylaş
  Yorumlar
  Yorum Yap
  En başa dön