SD Karta Müzik Nasıl Kolayca Atılır

SD Karta Müzik Nasıl Kolayca Atılır

En son tarafından 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Şu anda, Samsung Galaxy S6 piyasada oldukça tutulan bir telefon. Bu telefonun en büyük avantajlarından biri 32 GB ile 128 GB arasında değişen süper yüksek kapasitesi. Dâhili hafızasının şu anda rakipsiz olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak, bunun gibi telefonların sayısı az. Piyasadaki çoğu Android telefon sadece 1 GB, 2 GB, 8GB, 16GB gibi dâhili hafızalara sahip. Bununla birlikte gittikçe daha büyük boyutlu dosyaların telefonda saklanmasıyla, çoğumuz telefonumuzun hafızasının dolmasıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumda, telefonunuza bir SD kart eklemek boş hafızayı arttırmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, verileri bir diğer Android telefona taşımak istediğinizde de sadece SD kartı birinden diğerine takmanızı gerektirdiği için kullanışlı olur.

Benim gibi bir çok Android kullanıcısı yüzlerce şarkı saklamak için büyük hafızalar kullanır. Bu şarkıları SD karta taşımak telefon hafızasını boşaltacaktır. Ayrıca eski bir telefondan yeni telefona müzik aktarmak isterseniz, SD kart harika bir araçtır. Bu nedenle, size müzikleri SD karta kolay bir şekilde aktarmanın yolları hakkında birkaç rehber sunmak istiyorum.

SD karta müzik aktarma için hızlı yollar

1. Müziği manuel olarak taşıma

2. Taşıma aracı

Geleneksel Yol: Manuel olarak SD karta müzik aktarma

Bazı Android telefonlarda tüm verilerinizi listeleyen, bir varsayılan dosya yöneticisi uygulaması bulunur. Bu uygulamayı açtıktan sonra müzik sekmesini bulup taşımak istediğiniz tüm müzikleri seçebilirsiniz. Sonrasında “SD karta taşı” seçeneğini seçin. Android telefonunuzda dosya yöneticisi yoksa, aşağıdaki yolu deneyebilirsiniz:

  1. “Ayarlar” butonuna tıklayın. TELEFON ya da CİHAZ sekmesi altında “Depolama” bölümünü seçin.
  2. Uygulamalar, müzikler, fotoğraflar ve videolar, indirilenler ve diğerleri gibi tüm verilerinizin boyutları burada gösterilir. “Daha fazla alan yarat” bölümünü seçin.
  3. Telefon hafızası tarandıktan sonra, uygulamalar, galeri, tarayıcı, müzik ve diğerlerinin içinde bulunduğu bir liste göreceksiniz. “Müzik” seçeneğini seçin.
  4. Telefonunuz tüm şarkıların bir listesini çıkarır. Aktarmak istediklerinizi seçin ve “SD’ye taşi” seçeneğine tıklayın.

Manuel SD müzik

Bu yolla, telefondan SD karta müzik aktarma sorununu çözebilirsiniz. Ancak çok sayıda Android markası ve Android sürümü bulunması nedeniyle, adımların ayrıntıları bazı açılardan farklı olabilir. Ama genel aşamalar aşağı yukarı aynıdır.

Daha Kolay Bir Yol: Mobil Aktarma

Yukarıdaki yöntem bazı farklı Android telefonlarda uygulanamayabilir. Ayrıca müziği el yoluyla aktarmak hala karmaşık gelebilir.

Indir

Apowersoft Telefon Yöneticisi şu anda bilgisayar için olan en iyi mobil cihaz yönetimi araçlarından biridir. Esnek bağlantı seçeneklerine sahiptir. Mobil cihazlarınızı bilgisayarınızı USB kablosu ya da WiFi kullanarak bağlayabilirsiniz. Dahası, hem Android hem de iOS işletim sistemlerini destekler, bu benzer ürünler arasında nadir bir özelliktir. Profesyonel bir telefon yöneticisi ve aktarma aracı olarak, diğer benzer uygulamalardan birçok açıdan daha iyi olduğu görülebilir. Örneğin, müzikler, resimler, videolar, notlar, bağlantılar, mesajlar, uygulamalar, kitaplar ve diğer birçok dosya türünü yönetebilir. O zaman, bu güçlü SD karta müzik kopyalama için nasıl kullanabilirsiniz?

  1. Android cihazınızda USB hata ayıklamayı açın. Bilgisayarınıza bağlayın. Telefonunuzda bir uyarı penceresi açıldığında “Tamam” butonuna basın.
  2. Bağlandıktan sonra, ana ekrandaki “Müzik” klasörüne tıkayın. Taşımak istediğiniz tüm şarkıları seçin “Dışa aktar” butonuna tıklayın.
  3. Dışa aktar Müzik

  4. Dosyalar bilgisayardaki bir klasöre aktarıldıktan sonra, “Dosyalar” butonuna tıklayın.
  5. “SD Kart” seçeneğini seçin. “Müzik” klasörünü bulun. “İçe aktar” butonuna tıklayın ve müziği taşıyın.

İçe aktar Müzik

Bu güzel uygulamayla, müzikleri SD karta aktarma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca müzikleri taşırken kendiniz yeni bir klasör oluşturabilir böylece SD kartınızda bunları rahatlıkla bulabilirsiniz. Hatta, müzik dışında, aynı zamanda fotoğrafları SD karta aktarma.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 41 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid yedeklemesi, Telefon Yöneticisi.En son 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön