iPhone Rehberi Kolayca Yönetmenin Yolları

iPhone Rehberi Kolayca Yönetmenin Yolları

En son tarafından 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

iPhone kullanıcıları, telefonlarında yüzlerce hatta binlerce kişinin numarasını saklayabilirler, dolayısıyla iPhone rehber düzenleme ihtiyacı doğar. Elbette, patronunuzun veya yakın bir arkadaşınızın numarasını bulmak için binlerce kişiyi aramak istemezsiniz. Benzer şekilde, farklı numaralara sahip bir kişi için farklı farklı kayıtlar oluşmasını istemezsiniz. iPhone kişilerini yönetmek, yüklü bir rehberde doğru numarayı çabucak bulma ve tuşlama özgürlüğü ile rahatlığını sunar. Eğer telefonunuzda kayıtlı tüm bu numaraları yönetmekte sıkıntı yaşıyorsanız, aşağıdaki çözümlere göz atabilirsiniz.

iPhone rehberini düzenlemenin kolay yolları

1. El ile – İPhone’u doğrudan kullanma

2. Kapsamlı yol

3. Hızlı ve online çözüm

Kişileri doğrudan iPhone’dan Yönetme

Diğer akıllı telefonlar gibi, iPhone 6/6S/5/5S/4/4S telefonunuzda yeni kişiler oluşturabilir, kayıtları gruplara göre ayırabilir, ek bilgi girebilir, diğer cihazlar veya bilgisayarınızda kişileri içe/dışa aktarabilir, yedek oluşturabilir, kişileri silebilir, bunlara resim ekleyebilir ve fazlasını yapabilirsiniz.

El ile

Ancak, yüzlerce ya da binlerce kişiniz varsa, bunları tek tek yapmanız için çok zamana ve sabra ihtiyacınız olacaktır. Neyse ki, işleri daha kolay hale getirmek için bir iPhone rehber yöneticisini her zaman kullanabilirsiniz. Online olarak bunlardan binlercesi mevcut ancak aşağıda en önemlilerini paylaşıyoruz.

iPhone Kişilerini Kolayca Yönetmek için Araçlar


1. Yol: Apowersoft Telefon Yöneticisi

Sadece iPhone rehber yönetme programından öte, Apowersoft Telefon Yöneticisi bir çok şeyi bir arada yapabilen bir araçtır. Telefondaki mobil içerikleri bilgisayara veya tersi olarak aktarır, iPhone ekran görüntüsünü alıp akıllı telefon ekranınızı doğrudan bilgisayar ekranına yansıtabilir; müzik, video ve fazlası dahil tüm verileri yönetebilir. Ayrıca hem iOS hem de Android sistemlerini destekler.

Bu programı kullanarak iPhone rehberini bilgisayarda yönetmek oldukça basittir. Tek yapmanız gereken programı şuradan indirmek:

Indir

Bilgisayarınıza programı indirdikten sonra:

 • Tedarik edilen USB kablosuyla iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlayın. iPhone’nuzda göreceğiniz uyarı penceresi açıldığında, “Güven” butonuna tıklayın.
 • Arayüz ana sayfasında, yukarıda bulunan “Kişiler” simgesine tıklayın. Menüden yeni kişi ekleyebilir, kişi bilgisini düzenleyebilir, iPhone ve bilgisayarınız arasında kişi aktarımı yapabilir ve kişileri silebilirsiniz.
 • Tüm kişiler sol panelde görüntülenir ancak belirli kayıtları aramak için sağda yer alan arama simgesini her zaman kullanabilirsiniz. Dahası, kişileri kolaylıkla görüntülemek ve aralarında gezinmek için gruplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken “Grup oluştur” simgesine tıklayarak ihtiyacınız olan bilgileri girmek.

Apowersoft

Önemli kişilerin silinmesini engellemek için uygulamayı kişileri bilgisayarda yedeklemek için de kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kişilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Kişileri bilgisayarda yedeklemek


2. Yol: Apowersoft Ücretsiz iPhone/iPad/iPod Aktarımı

iPhone rehberini düzenlemek için kullanabileceğiniz bir diğer ücretsiz program Apowersoft iPhone/iPad/iPod Aktarım programıdır.

Bilgisayarına ek yazılımlar yüklemek istemeyen kullanıcılar için online bir uygulama olduğundan tavsiye edilir. Bu ücretsiz yazılımla iPhone’da kayıtlı tüm kişileri Outlook, Gmail, CSV ve VCF dahil hangi formatta olursa olsun içe veya dışa aktarabilirsiniz. Dahası bu rehber yöneticisini, yeni kişiler oluşturmak, kayıtları silmek, aynı kişiye ait farklı kayıtları bir araya getirmek, yedekleme yapmak ve kayıp numaraları geri yüklemek için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Online Aktarımı

Bu online programı kullanarak iPhone kişilerini yönetmek için tek yapmanız gereken:

 • Web sitesini ziyaret ederek programı başlatın ve ekrana gelen java uyarısına izin verin.
 • Program tam olarak yüklendikten sonra iPhone’unuzu bilgisayarınıza USB kablosuyla bağlayın.
 • Sol panoda yer alan “Bilgi” butonuna tıkladıktan sonra sağda yer alan “Kişiler” seçeneğine tıklayın.
 • Kişileri içe aktarma, dışa aktarma veya silme gibi ihtiyacınıza uygun olan görevi buradan seçebilirsiniz.
 • Bu programla kayıtlı kişileri silebilir, yedekleyebilir ya da geri yükleyebilir, aynı kişiye ait farklı girişleri birleştirebilir, yeni kişiler oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen iki yolu kullanarak iPhone kişilerini yönetmeniz size çok zaman kazandırır. Bu online program, telefon kişilerinizi yönetmekte temel fonksiyonları sunsa da, masaüstü sürümü daha fazla işlem seçeneği ve daha istikrarlı performansıyla size daha iyi bir deneyim sağlayacaktır.

Değerlendirme:4.3 /5( 30 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS yöneticisi, Telefon Yöneticisi.En son 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (2)

 • program 3 gunden sonra parali parali olmasa iyiydi
  0
  0
  1
  Cevapla
  • Evet, bu programın üç günlük bir deneme süresi var.
   0
   0
   0
   Cevapla
Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön