iPhone Mesajlarını Yedeklemenin En Kolay Yolları

iPhone Mesajlarını Yedeklemenin En Kolay Yolları

En son tarafından 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

SMS günümüzde insanların iPhone gibi mobil cihazlarda kullandığı en yaygın iletişim türlerinden biri. Size komik espriler ya da iş arkadaşlarınızdan şirketle ilgili önemli mesajlar geldiğinde, verilerinizi bilgisayarınızın hard diskinde bir yedek oluşturarak saklamak isteyebilirsiniz. Belki de telefonunuza bir şey olacak ve mesajlarınızı tekrar göremeyeceksiniz. Peki iPhone mesaj yedekleme işlemini nasıl kolaylıkla yapabilirsiniz?

Düşündüğünüzde, iOS verilerini telefonunuzdan bilgisayarınıza aktarmak ve ya almak can sıkıcı bir işlem gibi görünebilir, ama öyle olmak zorunda değil. İşte, iPhone mesajlarını bilgisayara yedeklemek için kullanılabilecek üç hızlı ve basit yol burada.

iPhone mesajları nasıl yedeklenir?

1. Basit ve kullanışlı yöntem

2. Kolay ve doğrudan yöntem

3. Güzel ancak karmaşık yöntem

1

Apowersoft Telefon Yöneticisi kullanın

Apowersoft Telefon Yöneticisi, piyasada iTunes’e alternatif olan en iyi programlardan biri ve aynı zamanda resimler, videolar, uygulamalar, veriler vs gibi önemli dosyaları yönetmek ya da bilgisayarınıza yedeklemek için kolay bir yol sunuyor. Adım adım iPhone SMS yedekleme tarifi aşağıda.

  • Apowersoft Telefon Yöneticisi’ni indirin. Bilgisayarınıza kurun.
  • Indir

  • iPhone’unuzu USB kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın.
  • “Mesajlar” butonuna tıklayın. Mesajlarınızı bilgisayardaki bir klasöre çıkarabilir ve bir Word dosyasına kopyalayabilirsiniz. Bunun yanında, isteğinize göre tüm mesajları alma ya da bir kısmını seçme imkanına sahipsiniz.
  • İşlem tamamlandığında iPhone bağlantısını kesin.

SMS yedekleme Apowersoft

2

iExplorer Kullanın

iPhone mesaj yedekleme için bir diğer yol iExplorer kullanmaktır. iExplorer herşeyi .PDF, .TXT ya da .CSV dosyalarına dönüştürmenize imkan tanıyarak SMS yazılarını yönetmenize yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken bu harika aracı bilgisayarınıza yüklemek ve SMS mesajlarını iPhone’unuzdan bilgisayarınıza bu kolay adımları takip ederek yedekleyebilirsiniz.

  • iPhone’unuzu bilgisayarınıza USB kablo kullanarak bağlayın. Mesajlarınıza “Veri” butonu ve ardından “Mesajlar” butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Cihazınızın ismi altındaki sol sütunu bulun ve “Yedekler” ve “Mesajlar” seçeneklerine tıklayarak buradan iPhone text mesajlarına erişin. Mesajlar butonuna tıkladıktan sonra, iExplorer size konuşma listenizi gösteren mesaj veritabanınızı yükleyecektir.
  • İstediğiniz konuşmaya tıkladıktan sonra, konuşmayı .PDF, .TXT ya da .CSV dosyaları olarak ya da doğrudan bir aktarma ile dışa aktarabilirsiniz.

SMS yedekleme iExplorer

3

Ekran görüntüleri alıp bunları bilgisayarınıza yollayın

iPhone mesajları yedekleme için yapılabilecek bir diğer yöntem de budur, ancak bu yöntem biraz zamanınızı alabilir. iPhone’unuzda mesajlarınızı açın, aşağı kaydırarak konuşmaları bulun, yukarı dönün ve ekran görüntüsü alın. Anlık ekran görüntüsü almak için aynı anda “Home” ve “Uyku” tuşlarına basılı tutmanız gerekir.

“Fotoğraflar” ve “Kamera Görüntüleri” butonlarına dokunun. Mesajları içeren fotoğrafları seçerek e-postanıza gönderin. Fotoğrafları bilgisarınıza e-posta hesabınızdan doğrudan indirin.

iPhone mesajlarını bilgisayarınıza aktarmak için yukarıdaki üç yöntemden herhangi birini kullanabilirsiniz, ancak bunların içinde ilk yöntem tüm iPhone verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yedekleyebildiği için en çok tavsiye edilenidir.

Değerlendirme: 4.3 / 5 ( 24 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eiOS yedeklemesi, Telefon Yöneticisi.En son 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön