Apowersoft GIF Piyasaya Çıktı

Apowersoft GIF Piyasaya Çıktı

En son tarafından 24-07-2019 tarihinde güncellendi.

Apowersoft, kendi GIF animasyonlarını kolayca yapmak isteyen kullanıcıların ihtiyacını karşılamak üzere 21 Haziran 2019’da , Apowersoft GIF isimli yepyeni bir program çıkarttı. Bu yazılım, kullanıcılara video, fotoğraf ve GIF dosyalarından GIF animasyonu yapmalarına yardımcı olan GIF animasyon oluşturma programı. Kullanımı kolay ancak güçlü özelliklere sahip bu programla dileyen herkes dakikalar içinde harika GIF’ler oluşturabilir. Programı buradan indirerek kendi GIF animasyonlarınızı yapabilirsiniz.

İndir

Apowersoft GIF programının öne çıkan özellikleri

1. Ekran kaydı alıp GIF formatında kaydedebilirsiniz

Apowersoft GIF, bilgisayar ekranı, web kamerası ve klavye hareketlerini kaydettikten sonra bunları yüksek çözünürlüklü GIF ya da AVI formatında elde etmenize olanak verir. İsterseniz tüm ekranı dilerseniz de tercih ettiğiniz ekran alanını kaydedebilirsiniz.

ana Özellikler

2. Kapsamlı GIF editörüne sahip

Çok fonksiyonlu editörü sayesinde GIF/video/fotoğrafları çerçeve çerçeve görüntüleyebilir ve hatta düzenleyebilirsiniz. Çerçeveleri ilave etmenize, silmenize ve döndürmenize olanak verir. Dahası da var; metin, filigran, kenarlık ile bulanıklık ve daha başka özel efektleri dosyanıza eklemek için programdaki araçları kullanabilirsiniz. Dosyanızı düzenlerken değişiklikleri eş zamanlı olarak görerek, kaydetmeden önce en iyi sonuca ulaşırsınız.

GIF editörü

3. Video/fotoğraflardan rahatlıkla GIF oluşturur

Videolardan, ham GIF dosyalarından ve fotoğraflardan hızlıca GIF animasyonları oluşturabilirsiniz. Dosyaları programa alır almaz, birkaç basit tıklamayla GIF’lerinizi oluşturabilirsiniz.

GIF oluştur

Sonuç

Apowersoft GIF kullanıcıların mükemmel GIF animasyonlaryapmalarına yardımcı olacak tüm araçları bünyesinde barındıran tam kapsamlı birGIF oluşturma programı. İster deneyimli bir kullanıcı olun ister bu işleri dahaönce hiç yapmamış olun; kısa süre içinde pratik ara yüzü sayesinde programözelliklerini rahatlıkla kullanmaya alışırsınız.

Değerlendirme:4.3 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 24-07-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön