macOS 10.14 Mojave ile Uyumlu ilk Ses Kaydedici

macOS 10.14 Mojave ile Uyumlu ilk Ses Kaydedici

En son tarafından 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Apple ismi macOS Mojave olan on beşinci büyük sistemini piyasaya çıkardı. Bu yeni sistemde Dark Mode, Dynamic Desktop, Yeni Gizlilik Korumaları gibi öne çıkan çok sayıda yeni özellik var. Bu arada bazı uygulamalarsa eski Mac işletim sistemlerinde olduğu kadar düzgün çalışmıyor.

Bu uyum sorununu çözmek için Apowersoft, Mac için Audio Recorder programına büyük bir yenilik getirdi. Artık kullanıcılar macOS 10.14’ten diledikleri sesi kaydedebilir durumdalar. Bu özellikle program MacOS Mojave sisteminde ses kaydını destekleyen ilk program olma sıfatını elde etmiş oluyor. Dahası, programın yeni hali Mac’te ses kaydının daha yüksek kalitede olması için iyice geliştirilmiş durumda. Yeni versiyon hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Indir

Yeni Özellikler:

macOS Mojave ile sorunsuz uyum

Bu ses kaydedici programın önceki versiyonu OS X Yosemite, OS X El Capitan, macOS Sierra ve macOS High Sierra dahil Mac işletim sistemleriyle son derece uyumlu çalışıyordu. Artık yeni çıkan macOS Mojave için de destek sunuyoruz. Sonuç olarak kullanıcılar farklı amaçlara yönelik ihtiyaçlarını karşılamak için macOS 10.14 ses kaydı işlemini başarıyla gerçekleştirebilirler.

Mac ses kaydedici

Yenilikçi Ses Kayıt Teknolojisi

Kullanıcılara daha iyi bir ses kaydı deneyimi sunmak için piyasaya çıkan yeni versiyonda bilgisayar sistem tercihleri arasında yer alan Apowersoft Ses Cihazını kaldırdık. Bir başka deyişle, Mac için Audio Recorder programının yeni versiyonu yenilikçi ses kayıt teknolojisini kullanacak ve sistem ses kaynak/çıktı ayarlarında Apowersoft Ses Cihazına yer vermeyecek. Böylece kullanıcılar sistem sesini başarıyla kaydetmek için hangi ses cihazını seçmeleri gerektiği konusunda karmaşa yaşamayacaklar.

Öne Çıkan Özellikler:

Tam Kapsamlı Ses Kaydedici

Apowersoft Mac için Audio Recorder bilgisayar sistem sesi, mikrofon veya her ikisi olmak üzere farklı kaynaklardan ses kaydı gerçekleştirebilir bu şekilde online radyo, sesli sohbet, anlatım vb. sesleri kaydetmek mümkün olur. Kullanıcıların kayıt işlemlerini kolaylaştırmak için bu ses kaydedicide ayrıca bilgisayar başında değilken ses kaydına yardımcı olan bir görev planlayıcısı mevcut.

Gelişmiş Ses Editörü

Farklı özellikli ve kapsamlı bir kaydedici olan bu program ayrıca pratik bir ses editörüne sahip. Bu editörler sesin herhangi bir bölümünü silip geri kalanı tek bir dosya olarak saklayabilirsiniz. Gerektiğinde ses dosyasının farklı bölümlerini editörde seçebilir ve farklı dosyaları ayrı şekilde dışarı aktarabilirsiniz.

Mac de ses editörü

Güçlü Ses Dönüştürme

Buna ek olarak, bu programda ses dosyasını MP3, WMA, M4A, OGG, FLAC, WAV vb. formatlara dönüştürebilen dahili bir özellik var. İhtiyacınız olan tüm büyük dosyaları içeriyor ve yine dahili olan oynatıcıda ya da mobil cihazlarda bu sesleri çalabiliyor. Ayrıca farklı dosyaları tek bir dosya haline getirme özelliğini destekliyor.

kaydedilen ses dönüştürmek

Mac için Apowersoft Ses Kaydedici kullanıcılarının kayıt deneyimlerini geliştirme konusunda yenilikçi teknolojiyi arkasına alarak gelişim sağlamış durumda. Dahası macOS Mojave ses kaydına destek veren ilk uygulama. Eğer bir ses kaydedici arıyorsanız bu program ilk seçeneğiniz olmalı. Aşağıdan indirerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 11 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 07-03-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön