Bilgisayardan Telefon Mesajları Nasıl Gönderilir?

Bilgisayardan Telefon Mesajları Nasıl Gönderilir?

En son tarafından 07-12-2018 tarihinde güncellendi.

Bilgisayarınızda çalışırken bir metin mesajı aldığınızda, çabucak bir mesaj yazmak için bilgisayarınız ve telefonunuz arasında gidip gelmektense bilgisayarınızı kullanmak daha kolay olmaz mıydı? Ayrıca, metin mesajları yazmak için bilgisayar klavyesini kullanmak hem daha kolay hem de daha hızlıdır. Eğer uzun bir mesaj yazacaksanız, daha geniş görünen bilgisayar ekranında bunu çok daha dikkatlice yazabilirsiniz. Aşağıda, bilgisayarınızdan telefon mesajları gönderebileceğiniz iki uygulama bulunmaktadır.

Bilgisayardan telefon mesajı göndermenin en iyi yolları

1. Apowersoft Telefon Yöneticisi
2. SMS Merkezi

Birinci Yol: Apowersoft Telefon Yöneticisi

Apowersoft Telefon Yöneticisi, bilgisayardan metin mesajı gönderen bir SMS uygulaması olmaktan ötedir. Çok çeşitli işlevlere sahip,bilgisayarınızdaki bütün müziğinizi, videolarınızı, resimlerinizi, kişilerinizi, uygulamalarınızı ve diğer dosyalarınızı yönetmenize olanak sağlayan esnek bir araçtır. Hem Android hem de iOS cihazlarıyla tam uyumludur. Bunu kullanarak bilgisayarınızdan SMS göndermek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

  • Programı bilgisayarınıza yükleyip kurun.
  • Indir

  • Programı çalıştırın ve telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu veya kablosuz ağ ile bağlayın.
  • “Mesajlar” simgesini seçin. “Mesaj gönder” butonuna tıkladığınızda bir pencere açılacak. Buradan mesajı alacak kişileri girin veya telefon numaralarını yazın. Mesaj bölümüne mesajınızı yazın.
  • Mesajınız bitince “Gönder” butonuna tıklayın.

Apowersoft Telefon Yöneticisi

İpuçları: Mobil cihazınızı PC’ye bağladıktan sonar, yeni bir mesaj ya da çağrı gelirse, bir uyarı penceresi görünür. Bu yolla, hiç bir mesajı ya da çağrıyı kaçırmadan bilgisayarınıza odaklanabilirsiniz. Bu uygulama ayrıca bilgisayardan toplu SMS göndermeyi de çok kolay hale getirmektedir.

İkinci Yol: SMS Merkezi

SMS Merkezi, bilgisayara bağlı Android cep telefonunuzdan ücretsiz mesaj oluşturma, gönderme ve almaya olanak sağlar. Telefonunuzu USB kablosu, kablosuz ağ ya da Bluetooth ile bağlayabilirsiniz. Uygulama görev çubuğunda aktif olarak kalır yani her yeni SMS veya çağrı aldığınızda bunlara hızlıca göz atmanız için bir bildirim alırsınız.

SMS Merkezi

İki uygulamanın karşılaştırılması

SMS Merkezi ilginç özelliklere sahip ancak bazen hata verir ve pek istikrarlı değildir. Apowersoft Telefon Yöneticisi ise, çok geniş özelliklere sahip bir yelpazededir ve çalışması mükemmeldir. Bu iki uygulama arasında, Apowersoft bilgisayardan telefon mesajları göndermek için çok daha iyi bir uygulamadır.

Değerlendirme:4.3 /5( 67 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’ePC'den Android'e aktarma, Telefon Yöneticisi.En son 07-12-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön