ApowerRescue Çıktı

ApowerRescue Çıktı

En son tarafından 31-07-2018 tarihinde güncellendi.

Apowersoft bugün, ApowerRescue isimli yepyeni programını duyurdu. İsminden de anlaşılabileceği gibi, iOS verilerini kurtarmak üzerine uzmanlaşan bir masaüstü uygulama. Kaybolan fotoğraf, video, kişiler, mesajlar, çağrı geçmişi ve çok daha fazlasını tekrar elde etmenize yardımcı oluyor. ApowerRescue ilginizi çektiyse lütfen programı indirdikten sonra daha fazla bilgi almak için bu kılavuzu takip edin.

Indir

ApowerRescue’nun Arkasındaki Sihir

1. iOS Cihazlardan Çeşitli Veri Türlerini Kurtarın

ApowerRescue, iOS sistemini kullanan hemen hemen tüm cihazlar için üretilen en iyi veri kurtarma programı. Aşağıda cihaz modlarını ve desteklediği dosya türlerini bulabilirsiniz.

Desteklenen Cihazlar:

iPhoneiPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPadiPad, iPad 2, iPad Air 1/2, iPad mini 1/2/3/4, iPad Pro

Desteklenen Dosya Türleri:

ne seçilir

2. iTunes/iCloud Yedeklerinde Kaybolan Verileri Kurtarın

ApowerRescue, yalnızca iOS cihazlarınızdan veri kurtarmanıza yardım eden bir program değil aynı zamanda iTunes ya da iCloud yedeklerinizde kaybolan dosyaları geri getirme özelliğine sahip. Verileriniz iTunes ya da iCloud üzerinden yedeklendiği sürece yedek dosyaları kolaylıkla ve hızlıca ayıklayabilirsiniz.

iCloud yedekleme

3. Kurtarmadan önce Görün

Doğru dosyayı seçtiğinizden emin olmak için ApowerRescue tüm mevcut ve silinen dosyalar dahil fotoğrafları, mesajları, kişileri, notları vb. verileri önceden görmenize olanak veriyor.

önizleme fotoğrafları

4. Detaylı bilgileri kontrol edin

iOS Sistemleriyle çalışan cihazlar genellikle güvenli olarak bilinir ancak bazen bu güvenlik karmaşık olur. ApowerRescue, dijital hayatınızdaki karmaşıklığı dışarıda bırakmak üzerine tasarlanan bir program. Her dosyanın ismi, oluşturulma tarihi ve diğer detaylı bilgilerine ulaşabilir ve böyle istediğiniz dosyalarla istemedikleriniz arasındaki farkı kolayca anlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

detaylı bilgi

5. Akıllı Sınıflandırma

ApowerRescue’nun ara yüzü anlaşılır ve düzenlidir. iOS cihaz, iTunes yedek ve iCloud olmak üzere 3 modu bulunur. Bir moddan diğerine yalnızca tek tıkla geçiş yapabilirsiniz.

farklı modlar

Sonuç

ApowerRescue iOS cihazlarından her türlü veriyi geri getirmenize olanak sağar. Cihazlarınızı analiz edip tarayacak bulunan tüm dosyaları listeler. Başlamak için aşağıdaki indir butonuna tıklayın!

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 11 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 31-07-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön