ApowerRecover Piyasaya Çıktı

ApowerRecover Piyasaya Çıktı

En son tarafından 20-06-2017 tarihinde güncellendi.

İnsanların veri kurtarma ihtiyaçlarını gözeten Apowersoft 1 Haziran 2017 tarihinde ApowerRecover isminde güçlü bir uygulamayı piyasaya sürdü. Bu bilgisayarınızdan, harici sabit disklerden, hafıza kartlarından vb. cihazlardan silinen dosyaları kurtarmaya yarayan bir masaüstü programıdır. Dosyaları nasıl kaybetmiş olursanız olun, program bunları geri getirir.

Şimdi, bunu indirip temel fonksiyonlarına bakalım.

İndir

ApowerRecover’ın Olağanüstü Özellikleri

1. Sabit Sürücülerden Çeşitli Verilerin Kurtarılması

Programın desteklediği dosya türleri:

Fotoğraflarjpg, png, gif, psd, bmp, crw, cr2, tiff/tif, etc
Videolarmp4, avi, mov, wmv, flv, 3gp, mpg, rm/rmvb, etc
Sesmp3, wav, wma, aif/aiff, ogg, etc
Belgelerdoc/docx, xls/xlsx, ppt/pptx, pdf, etc
Arşivzip, rar, 7z, etc
Epostalarpst, dbx, etc

2. Kayıp Disk Bölmelerini Geri Getirme

Veri kurtarma süreci sırasında taramaya başlamadan önce dosya ve konumlarını seçmeniz gerekir ancak bazen programda sürücünüzü bulamazsınız. Endişelenmeyin! Programın bu konuda bir çözümü var. “Select Location to Scan Files” durumuna geldiğinde kayıp disk bölümünü aramanıza olanak veren “Cannot Find Drive” seçeneği sunuyor.

Kaybolan bölümü geri yükle

3. Kolaylıkla Başlatın ve Durdurun

Teknolojiye uzak olsanız bile bu programı çalıştırmak çok kolay çünkü çok net yönlendirmeleri var. Sadece geri getirmek istediğiniz dosya türü ya da türlerini, tarama yapmak istediğiniz konumu seçin ve ardından verinizi aramaya başlayın. Silinen dosyaları kurtarmak istemediğiniz an programı durdurabilirsiniz.

İstediğiniz zaman dur

4. Akıllı Sınıflandırma

Tanımlanan dosyalar farklı dosyalarda akıllıca sınıflandırılır. Uygulama Dizin ve Tür olmak üzere iki sekme vardır. “Path” seçeneğinde bir sürücüdeki belirli bir yerin içindeki veriler, “Type” seçeneğinde ise dosyalar türlerine göre sıralanır.

Ayrıntılı kategoriler

5. Ön izleme Olanağı

Kurtarma işlemine seçmeden önce verilerinizi izleyebilirsiniz. Tarama bitince arama sonuçları programın sağ tarafında çıkar. Dosyaların ismi, boyutu ve diğer detaylı bilgileri tamamen oradadır. Bir dosyaya tıkladığınızda bilgi alanının üstünde ön izleme yapabilirsiniz ve bu şekilde istemediğiniz verileri kurtararak zaman kaybetmezsiniz.

Resmi önizle

6. Derinlemesine Tarama

Kurtarmak istediğiniz veri taranan listede bulunamadıysa “Deep Scan” modunu seçebilirsiniz. Bilgi alanının aşağısında “Deep Scan” butonunu göreceksiniz, buna tıklayıp etraflıca arama yaparak silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Derin tarama

Önemli verileriniz kaybettiyseniz ve bunları geri almak için bir çözüm arıyorsanız bu muhteşem programı deneyebilirsiniz!

İndir

Değerlendirme:4.3 /5( 23 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 20-06-2017 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön