ApowerREC Piyasaya Sürüldü

ApowerREC Piyasaya Sürüldü

En son tarafından 28-12-2017 tarihinde güncellendi.

15 Aralık 2017 – Apowersoft bugün Windows ve Mac olmak üzere çapraz platformlarda çalışan ve ekran kaydetme özelliğini yeniden tanımlayan yepyeni bir program çıkarttı. Bu program son derece pratik ve kolay ara yüzüyle profesyonel bir ekran kaydetme deneyimi sunuyor. ApowerREC, video kaydetme, gerçek zamanlı yorum ekleme, görev planlayıcısı, video yükleme, ekran görüntüsü alma fonksiyonları ve daha fazlasını kapsamlı tek bir programda sunuyor. Programı aşağıdan indirebilir ve bu yazının aşağıdaki bölümlerinden öne çıkan özelliklerini okuyabilirsiniz.

Indir

ApowerREC’in Muhteşem Özellikleri

1. Akıllı Panel ve Bütünleşik Araç Çubuğu

Bu ekran kaydedici, fonksiyonları kontrol süreci için çok kullanışlı olan akıllı bir panelle geliyor. Bu panelle videoda olmasını istediğiniz bölgeyi, sesi ve web kamerasını kolayca seçebilirsiniz.

Akıllı Panel

Bunun yanı sıra bütünleşik araç çubuğu kayıt işlemine başladığınızda ekrana geliyor, bunu kullanmak istemiyorsanız bilgisayar ekranının yanına taşıdığınızda küçülür ve oldukça kullanıcı dostudur. Tüm araçları görebilmek için farenizi üzerinde gezdirmeniz yeterli olur sonrasında yorum veya ekran görüntüsü ekleyebilir veya kaydınıza değişiklikler yapabilirsiniz.

Bütünleşik Araç Çubuğu

2. Sesli HD kalitede video kayıt

ApowerREC çeşitli kayıt modları arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz ayrıntılı bir kaydedicidir. Bilgisayarınızın tam ekranını kaydedebilir veya farenizi hareket ettirerek belirli bir bölgeyi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece web kamerası görüntüsünden kayıt alabilir veya hem web kamerasını hem de ekranı aynı anda kaydedebilirsiniz. Profesyonel bir kaydedici olan ApowerREC video kaydını sistem ya da mikrofon veya her ikisiyle desteklediği için daha canlı videolar oluşturmanıza olanak verir. Dahası, videoları sesle senkronize etme özeliği bulunur.

Sesli HD kalitede video kayıt

3. Gerçek zamanlı Ekran Yorumları Ekleme

Video kaydını yaparken yorum eklemek isteyenler için ApowerREC en iyi seçenekleri sunar. Metin, çizgi, diktörtgen, ok, vurgu ve daha başka çok sayıda düzenleme seçeneğiyle birlikte kullanılabilir. Bu özellikle daha pratik ve canlı videolar oluşturabilirsiniz. Bu özellikle online eğitim ve öğrenim ile sunum videoları ya da başka dijital içerik hazırlıyorsanız son derece kullanışlıdır.

Gerçek zamanlı Ekran Yorumları Ekleme

4. Otomatik Kaydetme Görevi

Bu programda otomatik kaydetme araçları bulunur. “Görev Programlayıcısı” bunlardan biridir ve bilgisayarınız başında değilken uzaktan erişimle videoyu otomatik olarak kaydetmek için kayıt görevi oluşturmak için kullanılır. Diğer ise “Kayıt Takibi” özelliğiyle belirli bir uygulamanın hareketlerini yakalamak için kullanılır ve sonunda program kapanınca kayıt sona erer. Her ikisi de kullanıcıların kayıt işlerini kolaylaştırır ve uygun olmayan zamanlarda manüel olarak kaydetme zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Otomatik Kaydetme Görevi

5. Kolay Dosya Yönetimi

Kaydedilen tüm videolar ve ekran görüntüleri ana panelde ayrı ayrı gösterilir bunları kaynak dizine gitmeden kolayca yönetebilirsiniz. Bu panelde dosya adı, boyutu ve kayıt süresi gibi bilgilere doğrudan ulaşırsınız. Böylece videoların bulunduğu klasöre gitme zahmetinden kurtulursunuz. Dosyalarınızı yönetirken, görüntüleme, silme, yeniden adlandırma ve tümünü seçme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Kolay Dosya Yönetimi

6. Çeşitli Yükleme Platformu

Kaydettiğiniz videoları paylaşmanız veya aldığınız görüntüleri arkadaşlarınıza göstermeniz gerektiğinde ApowerREC YouTube ve FTP dahil tüm büyük yükleme platformlarınca desteklenir. Ekran görüntüleri ücretsiz depolama alanına yüklemek ve oradan paylaşmak isterseniz sadece tek tıkla bunları screenshot.net adresine gönderebilrsiniz.

Çeşitli Yükleme Platformu

ApowerREC gerçekten çok farklı amaç için kullanılabilecek pratik bir programdır. Eğitim amaçları, işinizle ilgili sunumlar ya da eğlence amacıyla programdan faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak programı ve yukarıda bahsettiğimiz muhteşem özellikleri indirebilirsiniz.

Indir

Değerlendirme:4.3 /5( 18 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 28-12-2017 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön