Mac için ApowerEdit Çıktı

Mac için ApowerEdit Çıktı

En son tarafından 30-09-2018 tarihinde güncellendi.

Apowersoft, Mac kullanıcılarının video editleme ihtiyaçlarını karşılamak üzere 28 Eylül 2018 tarihinde ApowerEdit for Mac isimli programı çıkardı. Videolarınızı bu programa aktardıktan sonra pazarlama videoları, program incelemeleri, düğün, slayt gösterisi vb. görüntüleri dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Pratik ara yüzü ve kullanışlı özelliklerinden etkileneceğinize oldukça eminim. Dilerseniz ApowerEdit for Mac’i hemen indirip çalışmaya başlayalım!

İndir

ApowerEdit for Mac’in Harika Özellikleri

1. Yaygın medya formatlarını destekliyor

Bu video editleme programı popüler video (MP4, MOV), ses (MP3, AAC) ve fotoğraf (JPG, PNG, HEIC) formatlarını destekliyor. Medya dosya ya da klasörlerinizi aktarmanın iki basit yolu var: birincisi sürükleyip bırakma diğeri ise “Içe AK” > “Dosyayı içe aktar/ klasörü içe aktar” seçeneklerine tıklamak.

önce dosyaları içe aktar

2. Çok sayıda metin, filtre ve geçiş şablonu sunuyor

Bu programda sağlanan tüm metin, filtre ve geçiş şablonları tasarımcılarımız tarafından profesyonel şekilde oluşturuldu. Kullanım alanına göre harika metinlerden, şık filtrelerden ya da dinamik geçişlerden dilediğinizi seçerek videonuzu çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz!

sağlanan şablonlar

3. Videoyu ve sesi doğru şekilde ayırıyor

Bazen video görüntülerinde reklam, duraklama, net olmayan yerler vb. istenmeyen gereksiz bölüler olabilir. ApowerEdit for Mac, istemediğiniz bu bölümleri doğru şekilde keserek silmenize yardımcı olan basit ancak çok pratik bir ayırma işlevine sahip. Videonuzdan çıkarmak istediğiniz bölümü nokta atışıyla bulmak için Ön izleme alanından “önceki çerçeve” ve “sonraki çerçeve” seçeneklerine tıklayabilirsiniz.

video kes

Ayrıca ses dosyasındaki sesleri de taşıyıp, kısaltabilir ve istenmeyen bölümleri bahsettiğimiz bu ayırma fonksiyonunu kullanarak kaldırabilirsiniz.

4. Videoyu ekran oranını sabit tutarak veya tutmayarak kırpabiliyor

Videonuzda sinir bozucu insanları ya da diğer nesneleri görmek istemiyorsanız, bu istenmeyen bölümleri silmek için kırpma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Bu işlemi yaparken , görüntü oranını dilerseniz tutabilir veya değiştirebilirsiniz.

kırpma videosu

5. Sesi videodan ayıklayabiliyor

Video orijinalinde yer alan sesi beğenmiyorsanız bu sesi videodan ayıklayarak yeni bir ses dosyası kullanabilirsiniz. Ya da videodan sadece sesi almak istiyorsanız sesi videodan ayıklayarak yalnızca sesi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

videodan ses çıkarmak

6. PIP (kare içinde kare) video oluşturabiliyor

İzleyicilerinize daha fazla bilgi sunmak için PIP efektli bir video oluşturmanız gerekti mi? Bu video editörü, videoları PIP şeklinde oluşturmanıza izin veriyor. Yani bir ekranda aynı anda iki video paylaşabilir ya da videonuza resim yerleştirebilirsiniz. Video ya da resimlerinizi PIP alanına kolayca taşıma ve kırpma imkanına sahipsiniz.

PIP video üretmek

7. Video ya da ses dosyası olarak dışa aktarıyor

Mac’e özel bu video editörünü kullanarak videonuzu düzenledikten sonra dosyayı video ya da ses formatında alabilirsiniz. MP4, MOV gibi popüler video formatları ve her türlü dijital cihaz ya da multimedya oynatıcısında desteklenen MP3 ses formatıyla aktarım imkanı sunuyor. Video formatını ayarlamanın yanı sıra çözünürlüğü de kişiselleştirebilirsiniz. 640×480, 1280×720, 1920×1080 arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz!

video kaydet

Sonuç

Bu video editleme programını kullanarak özel isimler, başlıklar, filtreler, geçişler ekleyebilir videonuzu bölüp, istemediğiniz kısımları çıkarabilir, videoyu kırpabilir, arka plan müziği değiştirebilir, PIP video oluşturabilirsiniz. ApowerEdit for Mac çekimlerinizi yalnızca birkaç tıkla harika bir videoya dönüştürebilir. Mac bilgisayarınızda video editleme için hangi programı kullanmanız gerektiği konusunda hala emin değil misiniz? İndir butonuna tıklayarak bu harika video editleme programına hemen sahip olun! Pişman olmayacaksınız.

İndir

Değerlendirme:4.3 /5( 13 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 30-09-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön