ApowerCompress Piyasaya Çıktı

ApowerCompress Piyasaya Çıktı

En son tarafından 03-07-2019 tarihinde güncellendi.

Çok sayıda kullanıcımız, videolarını veya resimlerini Instagram, WhatsApp, Facebook veya diğer sosyal medya ortamlarımda paylaşmak istiyorlar fakat dosya boyutuyla ilgili kısıtlama sorunu yaşadıklarından şikayet ediyorlardı. Müşterilerimizin bu sorununu çözmek için Apowersoft olarak bugün ApowerCompress isimli yeni bir programı piyasaya sürdük. Bu program, harika özelliklere sahip kompakt bir sıkıştırma aracı. ApowerCompress’i aşağıdan indirebilir, hemen deneyimleyebilir ve yazının devamında özellikleri hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

İndir

ApowerCompress’in Arkasındaki Sihir

1. Güzel ve Pratik Ekran Ara Yüzü

Bilgisayardan hiç anlamıyor olsanız bile, ilk defa kullandığınızda programın nasıl çalıştığını hemen anlayacaksınız. Sol panelde resim, Video ve PDF Sıkıştırma olmak üzere toplam üç sekme yer alır. Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları ekleyebilir, sıkıştırma türünü, hangi formatta kaydetmek istediğinizi vs. seçimleri sağ panelden yapabilirsiniz. Ana ekranın alt tarafında dosyanın kaydedilmesini istediğiniz klasörü seçebilir, o klasörü açabilir ve “Sıkıştır” butonuna tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz.

Ekran Ara Yüzü

2. Yüksek Sıkıştırma Hızı ve Oranı

ApowerCompress, sıkıştırma fonksiyonunu farklı formatlarda çok iyi şekilde gerçekleştirir. Bir taraftan dosyaları süper yüksek bir hız ve oranda sıkıştırırken diğer taraftan, en gelişmiş algoritmaları kullanma özelliğinden dolayı elde edilen dosyaların yüksek çözünürlükte olmasını sağlar. Genel yapısı itibariyle, internette paylaşılan yaygın sıkıştırma araçlarından çok daha iyi sonuçlar verir.

3. Resim Sıkıştırma

Bu sıkıştırma aracı, JPG, JPEG, PNG, GIF, TIFF vb. dahil çok sayıda fotoğraf formatını destekler ayrıca fotoğrafları original formatında veya JPF formatında kaydedebilirsiniz. İhtiyacınıza göre fotoğrafları, Boyuta göre, Normal ve Kaliteye göre sıkıştırma olanağınız bulunur.

Resim Sıkıştırma

4. Video Sıkıştırma

ApowerCompress, programa aldığınız videonun çözünürlüğünü otomatik olarak algılar ve ya orijinal halinde ya da MP4 formatında kaydeder. Video sıkıştırma işleminden önce Boyuta ya da Kaliteye göre sıkıştırma türünü seçebilirsiniz. 1080p, 720p, 480p, 1024×720, 960×720 gibi popüler çözünürlüklere destek verir.

Video Sıkıştırma

5. PDF Sıkıştırma

PDF sıkıştırma işleminden önce boyuta göre, normal ve kaliteye göre olmak üzere mevcut üç sıkıştırma türünden birini seçebilirsiniz. Program, PDF dosyalarını yüksek oranda ve yüksek çözünürlükle sıkıştırmanıza izin verir.

PDF Sıkıştırma

6. Dosyaları Toplu olarak Sıkıştırma

Çok sayıda video, resim ve PDF dosyasını aynı anda sıkıştırmanız gerekiyorsa bu işlevi de ApowerCompress de bulabilirsiniz. Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçin ve “dosya eklemek için sürükleyin ya da tıklayın” kutusuna sürükleyin ya da “Klasör ekle” butonuna tıklayarak tüm dosyaları hızlıca programa alın. Dosyaları programa aldıktan sonar tür, format vb. Özellikleri seçip “Sıkıştır” butonuna tıklayın. Program o noktadan sonra sihrini gerçekleştirecek.

İndir

Değerlendirme:4.3 /5( 14 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eBasın Yayın ve Haber.En son 03-07-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön