Android Telefondan Fotoğrafları Kurtarma

Android Telefondan Fotoğrafları Kurtarma

En son tarafından 17-08-2018 tarihinde güncellendi.

Cep telefonlarındaki, özellikle yeni Android akıllı telefonlardaki farklı gelişmelerle bu mobil cihazlarda istenilen hemen her şey yapılabilir hale geldi. Bu cihazlarla mesa gönderebilir, sevdiklerinizle videolu görüşmeler yapabilir, hızlıca not alabilir, heyecanlı oyunlar oynayabilir, mükemmel videolar kaydedebilir, kıymetli fotoğraflar çekip çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ancak bu ilerlemeler, virus sayılarında, yaygın system hatalarında, yazılım güncellemelerinde ve insan hatalarında da artışa sebep olarak önemli verilen istenmeyerek de olsa silinmesine yol açabiliyor.

Android kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları sorun verilerin yanlışlıkla silinmesi. Altın değerindeki fotoğraflar unutulmayacak anları ölümsüzleştiriyor. Eğer siz de yanlışlık silinen fotoğraflardan muzdaripseniz, artık üzülmenize gerek yok çünkü Android fotoğraflarını kurtarmanın etkin yolları mevcut.

Android’den Fotoğraflar Nasıl Kolayca Geri Getirilir?

Birinci Yol: Android için Veri Kurtarma

Cihazınızdaki kayıp fotoğrafları geri getirmeye yarayan en iyi programlardan biri Android için Veri Kurtarma programıdır. Bu masaüstü uygulamayla, silinen fotoğrafları ve dahası gönderilen SMS’ler, kişiler, videolar ve müzikler gibi diğer verileri de geri getirebilirsiniz. Kullanması çok kolay olan bu program popular Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. Programı Samsung Galaxy S6, Samsung S5, Note3, HTC One, Sony, ZTE, LG ve diğer tüm cihazlarla kullanabilirsiniz.

Bu Android resimleri geri getirme programını, format atılmış, yanlış biçimlendirilmiş, bağlantısı kopmuş ve virüslerden etkilenmiş SD kartlardan verileri kurtarmak için kullanabilirsiniz. Dahası, bilgisayarınızdaki dosyaları tarar, bunlara göz atar, eşleştirir ve yedekler. Dahili önizleme fonksiyonu, kullanıcılara geri getirelebilir fotoğraflara veya verilere, bunları geri yüklemeden önce izleme imkanını verir. Bu fonksiyon oldukça kullanışlıdır çünkü yanlış dosyaları ve istenmeyen verileri geri yükleme sorununu ortadan kaldırır. Kullanımı da aynı şekilde basittir, tek yapmanız gereken:

 1. Programın son sürümünü bilgisayarınıza indirip kurun.

  Indir

  Not: Yeterli seviyede pilinizin olduğuna emin olun; pilinizin en az %20 oranında dolu olması tavsiye edilir.

 2. Programı çalıştırın ve USB kablosuyla Android telefonunuzu bağlayın.
 3. Eğer cihazınınız otomatik olarak tanınırsa, sonraki adıma devam edebilirsiniz ancak aksi halde ”Ayarlar” ve “Geliştirici Seçenekleri”ne giderek “USB Hata Ayıklama” seçeneğini etkinleştirin.
 4. Cihaz analizini başlatmak için yeşil renkli “Başlat” düğmesine tıklayın.
 5. Analiz başarıyla tamamlandığında, cihaz taramasını başlatın.
 6. Android cihazınızda “İzin Ver” seçeneğine tıklayın sonra bilgisayarınıza dönerek “Başlat” düğmesine tıklayın.
 7. Geri getirme işleminin bitmesini bekleyin.
 8. Sol panele giderek dilediğiniz kategoriyi seçin.
 9. “Galeri” sekmesine dokunarak Android telefonundan silinen fotoğrafları geri yükleyin.
 10. Önizlemeye tıklayın ve geri getirmek için “Kurtar” butonuna tıklayın.

Android telefonlarda silinen fotoğrafları geri getirme

Kayıp veya silinmiş fotoğrafları geri getirmek için kullanabileceğiniz Android için Veri Kurtarma program adımları bu kadar. Bu programın tüm yararlarından faydalanmak için küçük bir miktar ödeme yapılması gerekli olsa da, karar veremeyen kullanıcılar için ücretsiz sürümü de mevcut.

İkinci Yol: Play Store’dan Edinilebilecek Ücretsiz Fotoğraf Kurtarma Uygulaması

T2J Fotoğraf Kurtarma Google Play Store’da mevcut ve kullanıcılara Android telefonlarından fotoğraf kurtarmaya yardım eden ücretsiz bir araçtır. Kök dizin izni gerektirmez, dahili veya harici hafıza alanlarında işlev görür. Bu araç, kayıp fotoğraflarınızı mini resim olarak gösteriyor ve bunları cihazınızda saklamanız için yeninden JPEG’e dönüştürüyor. 131 K boyutuyla oldukça küçük bir program ve Android 2.2 sürümü ve yukarısını destekliyor.

T2J Fotoğraf Kurtarma

Yalnız, bu ücretsiz versiyonda sadece 3 resim kurtarabiliyorsunuz sonrası için PRO sürümünü satın alarak bu sınırlamayı kaldırabilirsiniz. 2.2 değerlendirme yıldızıyla, yüksek kullanıcı oyuna sahip değil ama işe yarayıp yaramadığını görmek için bir deneyebilirsiniz.

Bir daha asla önemli anları, güzel çekilmiş fotoğraflarınızı kaybetmekten korkmayın. Bu Android fotoğraf kurtarma program ve mobil araçlarla Android’inizden fotoğrafları saniyeler içinde geri getirebilirsiniz. Sonraki fotoğraf çekimlerinizi güvene almak için Android telefonunuzu bilgisayarınızla zaman zaman eşleştirmeniz ve bilgisayarınızda yedek kopyalama yapmanız tavsiye edilir.

Değerlendirme:4.3 /5( 1660 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid kurtarma, Android telefon kurtarma.En son 17-08-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (1)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön