Android telefonda kaybolan kişileri geri getirmenin iki kolay yolu

Android telefonda kaybolan kişileri geri getirmenin iki kolay yolu

En son tarafından 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

İstesek de istemesek de akıllı telefonunuzun aniden problem yaşadığı ve telefonda yer alan rehber kişilerinin tamamen silindiği anlar olacaktır. Bunun sebebi bir system hatası, çalışmayan hafıza kartı olabilir hatta belki telefonla oynarken bunu kendiniz bile istemeden yapabilirsiniz. Eminim hiç kimse rehberdeki kişilerini kaybetmeyi istemez ne de olsa bu kişileri yeniden bir araya getirmek oldukça fazla zaman alacaktır. Andoris akıllı telefonlar gibi birçok akıllı telefon kullanıcısı Android telefonlardan kişileri getirmenin yollarını soragelmektedir. Allahtan, bu sorunun bir çok farklı yanıtı var, bu gönderide çözümlere göz atacağız.

Android’de kaybolan kişileri geri getirmenin en makul yolu

Android cep telefonunuzdan rehber kişilerinizi kaybettiyseniz, artık daha fazla üzülmeyin. Android’den kayıp kişileri geri getirmenin en makul çözümleri aşağıda belirtilmiştir.

1.Yol: Android’deki kayıp kişileri Gmail aracılığıyla geri getirme

Android kişilerini tamamen geri getirmenin bir yolu Gmail hesabınıza gitmektir. Evet , doğru. Gmail hesabınız. Yapmanız gerekenler ise şöyle:

  1. Gmail hesabınıza girin. Ekranın sol üst köşesinde yan tarafından aşağıyı işaret eden bir okla Gmail simgesini göreceksiniz. Bu oka tıklayarak kişileri seçmebilirsiniz, tüm kişileri buradan görebilirsiniz.
  2. Eğer kişilere hala erişemiyorsanız “CTRL + F5” tuşlarına basarak sayfayı yenileyin.

Ancak bu metot, ancak Android telefonunuzu kişileri kaybetme hadisesi gerçekleşmeden önce Gmail hesabınızla eşleştirdiyseniz çalışacaktır. Eğer eşleştirmediyseniz o zaman bu metodu kullanmanız işe yaramaz. Bu durumda profesyonel bir Android rehber getirme programına ihtiyaç duyarsınız.

2. Yol: Android’den kişileri kurtarmada Android için Veri Kurtarma

Fark edildiği gibi ilk çözüm etkin olabilir ancak fonksiyonelliği sınırlıdır. Buradan yola çıkarak, Android’den silinen kişileri geri getirmek için profesyonel bir uygulama kullanmalısınız. Bu harika program Android için Veri Kurtarma programıdır.

Indir

Bu program kullanarak, uygulamanın sahip olduğu tüm muhteşem özelliklere erişim yetkisine sahip olursunuz. Buna, Android işletim sistemiyle çalışan hemen hemen tüm akıllı telefonlardan kayıp kişileri ve SMS’leri geri getirme özelliği dahildir. Ayrıca bu program nasıl kaybolmuş olurlarsa olsunlar ses, resim ve video dosyalarını geri getirme özelliğine sahiptir. Ayrıca bu program kişisel bilgilerin sızdırılmasına mahal vermeden oldukça güvenli bri Android veri kurtarma işlemi sunar. Harika olan bir diğer özelliği ise dosyaları geri getirmeyi seçmeden önce bu dosyaların ne olduğuna göz atabilme olanağı. Günümüzde Android telefonların popüler olmasıyla tüm Android dosyalarını korumak için böylesi bir programa gerçekten ihtiyaç duyulmakta.

Android kayıp kişileri geri getirmek

Hangisi en iyi yol?

Yukarıda bahsedilen metotların üzerinden geçersek açıkça görebiliriz ki Gmail hesabının kullanıldığı ilk yol kullanıcının rehber kişilerini Gmail hesaplarıyla ancak öncesinde eşleştirdiyse kullanılabilir olması sebebiyle kısıtlıdır. Android için Veri Kurtarma programında ise böyle bir kısıtlama yoktur. Program, Android işletim sistemiyle çalışan cihazlar söz konusu olduğu sürece her şart altında çalışır. Ayrıca kullanılabilecek birçok harika özelliğe sahiptir.

Android cihazındaki kişilerin kaybolmasının önüne geçin

Rehberde yer alan kişilerin kaybolmasını önlemenin en iyi yolu bunları arada sırada yedeklemektir. Malum akıllı telefonların ne yapacakları belli olmaz, oldukça hassastırlar. Sistemde çökme, cihaz kaybı ya da her hangi bir zamanda her hangi bir başka sorunla karşılaşabilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 254 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid telefon kurtarma, Android yöneticisi.En son 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön