iPhone’dan Samsung Galaxy S6’ya Rehber Nasıl Aktarılır?

iPhone’dan Samsung Galaxy S6’ya Rehber Nasıl Aktarılır?

En son tarafından 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

1 Mart 2015’te Samsung nihayet “tıpatıp aynı bebekler” Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’I Dünya Mobil Kongresi’nde tanıttı. Bunun için uzun bir süre beklemiştik. Ve beklediğimize değdi. Olağanüstü ve eşsiz stili, 5.1 inç yüksek çözünürlüklü ekranı, kaliteli kıvrımları, metal ve camı ve diğer harika özellikleriyle birçok insan 10 Nisan’da piyasaya sürülmesiyle bunlardan bir tane almayı kafasına koydu. Bir kullanıcı eski iPhone’undan Samsung’a geçtiğinde yapması gereken işlerden biri iPhone’dan Samsung’a rehber aktarma olacaktır. Bunu yapabileceğiniz üç yol var.

iPhone’dan Samsung Galaxy S6’ya rehber aktarmanın en kolay yolu

1. Hızlı ve kullanışlı bir araç
2. Hızlı aktarma uygulaması
3. Geleneksel ancak kısıtlı yol

1

Birinci Metot: Apowersoft Telefon Yöneticisi

Kesin olan tek bir şey var ki o da rehberinizde binlerce kişi olması durumunda, hem zaman hem sabır isteyeceği için bunları tek tek aktarmak istemeyeceğiniz. Bu nedenle Apowersoft Telefon Yöneticisi kuşkusuz sizin için en iyi çözümü sunuyor. Bu güçlü ve profesyonel araçla mobil cihazlar ve bilgisayarınız arasında kolaylıkla veri aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca tek bir tıkla telefonunuzdaki tüm veriyi yedekleyebilir ya da cep telefonunuzun ekran görüntüsünü alabilirsiniz. iPhone rehberi Samsung Galaxy S6 aktarma işleminde vakit kazanmanız için bu uygulama en hızlı yoldur. Şimdi detaylı olarak adımlara bakalım.

 • Apowersoft Telefon Yöneticisi’ni bilgisayarınıza indirip kurun.
 • Indir

 • Programı çalıştırın. iPhone’unuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Pencere açıldığında “Güven” seçeneğine tıklayın. “Kişiler” seçeneğine tıklayın. Aktarmak istediğiniz kişileri seçin. “Dişa aktar” seçeneğine tıklayın. İşlem tamamlandığında iPhone’u çıkarın.
 • Galaxy S6’yı açın. “Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri” ne gidin. “USB Hata Ayıklamayı” seçin. Galaxy S6’yı takın. USB hata ayıklamaya izin vermek için “Tamam”I tıklamayı unutmayın. Başarılı bağlantıdan sonra, “Kişiler”i seçin. “içe aktar”a tıklayın. Bitene kadar bekleyin. Sonra telefonu çıkarın.

telefon yöneticisi

İpuçları: Mevcut üç format bulunmaktadır: *.vcf, *.xls, *.xml. Hangisi size uyuyorsa onu seçebilirsiniz.

Hem iOS hem de Android sistemleriyle uyumlu olan bu olağanüstü aracı kullanarak, Samsung Galaxy S6 iPhone rehber aktarma işlemi artık sorun olmaktan çıkar. Dakikalar için, ister yüzlerce isterce binlerce kişiniz olsun, tüm rehberiniz başarıyla aktarılacaktır.

2

İkinci Metot: Phone Transfer

Phone Transfer, telefonlar arasında tüm dosyaları kolaylıkla aktarmak üzere tasarlanmış bir uygulamadır. Müzik, video, fotoğraf, rehber, SMS vb. gibi her türlü veriyi aktarmada insanlara yardımcı olur. Ayrıca Samsung, Apple, HTC, Motorola, LG gibi 2000’in üzerinde farklı modeli destekler. Bu yazılımı kullanarak, telefon numarası, eposta adresi, ünvan, ev adresi, doğum günü, şirket bilgisi gibi bilgilerin tamamını alabilirsiniz. Bu yüzden iPhone’dan Samsung’a rehberimi nasıl aktarırım sorunu için oldukça iyi bir seçimdir.

phone transfer

İşlemi gerçekleştirmek de oldukça basittir. Bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra tek yapmanız gereken telefonları bilgisayara bağlamak, kişileri seçmek ve “Kopyalamaya Başla” butonuna tıklamaktır. Kısa sürede tüm kişiler Galaxy S6 telefonunuza kopyalanır.

3

Üçüncü Metot: Eposta

Günümüzde eposta başta iş insanları olmak üzere birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Sadece bir veya iki kişinin bilgilerini aktarmak istiyorsanız eposta bir seçenek olabiilr. Bu yola başvurmak için Gmail veya başka eposta uygulamalarının telefonda yüklü olması gerekir. Aşağıda bununla ilgili adımları bulabilirsiniz:

 • iPhone’nuzu açın. Aktarmak istediğiniz kişiyi seçin. Kişi bilgisinin altında yer alan “Kişiyi Paylaş” seçeneğine tıklayın. “Eposta” simgesine dokunun.
 • Bir eposta hesabı girin ve gönderin.
 • Samsung Galaxy S6’yı açın. Eposta uygulamasını açık. Hesabınıza giriş yapın. Gelen kutusundaki mesajı açın. Ek belgeye dokunun. “Yeni Kişi Yarat” seçeneğine tıklayın.

kişiyi paylaş

Eksileri: Aklınızda olsun, bu metotun önceden öğrenmek isteyebileceğiniz birçok dezavantajı bulunuyor.

 • Aktarabileceğiniz kişi sayısı sınırlıdır.
 • Sadece *.vcf formatı mevcuttur.
 • Ağ erişimi gereklidir.

Özetleyecek olursak, iPhone’dan Galaxy S6’ya rehber kopyalama sorununa çözüm olarak hızlı ve kolay olmaları sebebiyle ilk iki metot önerilmektedir.

Değerlendirme:4.3 /5( 12 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid aktarımı, Android yöneticisi, Telefon Yöneticisi.En son 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (2)

 • merhaba 1. metodu deneyip rehberi başarılı bi şekilde aktardım ama rehberdeki isimler farklı çıkıyor karakterler değişik yada ş yerine AY gibi garip şeyler çıkıyor nasıl düzeltebilirim
  0
  0
  1
  Cevapla
  • Merhaba. Aksaklık için özür dileriz. Problemi inceleyebilmemiz için geridönüş ve kayıt dosyasını bize gönderebilir misiniz? Teşekkür ederiz!Bildirim
   0
   0
   0
   Cevapla
Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön