Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

Silinen Dosyalar Nasıl Kurtarılır

En son tarafından 15-08-2018 tarihinde güncellendi.

Soru

Yanlışlıkla Samsung Galaxy S5’imde kaydettiğim tüm fotoğraflarımı sildim. Yedekleme yapmadığım için de bende başka kopyaları yoktu. Lütfen yardımcı olun! Fotoğraflarımı geri alabilmek için yapabileceğim bir şey yok mu? Görsellerimi kurtarmak için kullanabileceğim bir program yok mu?

Cevap

Fotoğraflar geçmişteki anılarımızı koruduğu için çok önemlidir. Eğer yanlışlıkla fotoğraflarınızı silerseniz, panik yapmayın, bu kıymetli görselleri kurtarmak için hala bir şansınız var. Aşağıda en iyi silinen dosyaları geri getirme programları bulunuyor.

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Android Veri Kurtarma Programı sadece silinen fotoğraflarla kalmayıp aynı zamanda müzik, rehber, SMS ve videolar gibi diğer verileri de kurtarmaya yaran güçlü bir yazılımdır. Galaxy Tab, Galaxy Note, LG, ZTE, Sony, HTC One ve HTC M4 gibi neredeyse tüm Android cihazları destekler. İster yanlışlıkla önemli dosyaları silmiş olun ister cihazınız zarar görmüş ya da formatlanmış olsun fark etmez, çünkü bu güçlü uygulama sizin için her şeyi kurtarabilir.

Indir

Bu harika silinen dosyaları kurtarma programı telefonunuzu var olanlarla birlikte silinmiş dosyalar için tarar. Silinen dosyalar var olan dosyalardan kolaylıkla ayırt edebilmeniz için kırmızı olarak işaretlenmiştir. Silinmiş dosyaların önizlemelerini görerek hangilerini kurtarmak istediğinize karar verebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak bir kaç dosyayı ya da tüm dosyaları seçebilirsiniz. Dakikalar içinde silinen dosyalarınız kurtarılmış olacaktır.

Android Programı

Silinen dosyaları kurtarma dışında, bu yazılımın bir diğer işlevi de Android cihazınızdan bilgisayarınıza verileri yedeklemedir. Ancak, telefonunuzu yedeklemek ve telefon verilerinizi kurtarmak istiyorsanız Apowersoft Telefon Yöneticisi kullanabileceğiniz daha iyi bir yazılımdır. Bu güçlü ve profesyonel uygulama ile telefonunuz bilgisayarınızdan kolaylıkla yönetilebilir. Tek bir tıkla dosyaları yedekleyebilir, geri yükleyebilir ve müzik, fotoğraf, video, rehber, e-kitap ve mesajları telefondan bilgisayara ya da bilgisayardan telefona aktarmak da dahil olmak üzere tüm verileri yönetebilirsiniz. Dahası, tüm Android ve iOS sistemlerle tam olarak uyumludur.

Önemli dosyaları onunla yedekledikten sonra, bir daha silinen dosyaları geri getirme konusunda endişelenmenize gerek yok. Buyrun kendiniz indirin ve deneyin.

Yedekle Geri Yükleme

Değerlendirme:4.3 /5( 105 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid kurtarma, Veri Kurtarma.En son 15-08-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön