PDF dosyasını PPT formatına Dönüştürmenin En İyi Yolları

PDF dosyasını PPT formatına Dönüştürmenin En İyi Yolları

En son tarafından 11-01-2019 tarihinde güncellendi.

PDF belgesinden bilgileri alıp bunları PowerPoint sunumuna yerleştirmek için ne yapmanız gerekir? Tümünü klavyede yeniden yazıp zaman mı kaybetmelisiniz? Bu gereksiz çabalarla uğraşmaya değmez çünkü dönüştürme işlemini yapacak programlar ve online araçlar bulunur. Burada PDF-PPT online dönüştürme ya da sıkıntısız şekilde bilgisayardan dönüştürme yollarını bulacaksınız.

I. Online PDF – PPT Dönüştürme işlemi için 3 Yöntem

Eposta adresiyle

Convertpdftopowerpoint.com en çok kullanılan yöntemlerden biridir ve iki adımlı bir süreç gerektirir. PDF dosyasını yükler, eposta adresini girersiniz ve dosya indirilebilir hale getirilince doğrudan eposta adresinize gönderilir.

E-posta ile PPT PDF dönüştürme

Bu oldukça doğru sonuçlar verir ancak genelde çok vakit alır. İnternet hızınıza ve mevcut kalite ile online aracın sunucularındaki trafiğe dayalı olarak 5 dakika ile 1 saat arasında bir zaman gerektirir. Tek sayfalık bir PDF dosyasını yüklemek genelde 15 dakikadan fazla sürer. Ücretsiz PDF-PTT dönüştürücü aracı olarak ise kullanışlıdır.

freepdfconvert.com kullanımı

Başka bir seçecek ise bazı farklılıkları olsa da benzer şekilde çalışan freepdfconvert.com‘dur. İlk olarak dönüştürülmüş dosyanın eposta adresinize gönderilmesi gereksizdir. İkincisi de bu ücretsiz PDF-PPT dönüştürücüde kuyruk sistemi bulunur. Oldukça yaygın kullanıldığı için kuyrukta kaçıncı sırada olduğunuz gösterilir, kuyrukta binlerce insan olabilir. Pratiktir ama zaman alır.

Ücretsiz PDF-PowerPoint dönüştürme

pdftoppt.com aracıyla

Alternatif olarak ücretsiz PDF-PowerPoint dönüştürme işlemini URL aracılığıyla yapmak istiyorsanız, bu adresi kullanabilirsiniz. Burada kendi dosyanızı yükleyebilir ya da bir bağlantıdan indirebilirsiniz. Çok kolay bir ara yüze sahiptir. Yukarıda gösterilen ili araçtan daha hızlı olsa da kullanımı istikrarlı değildir. Bazen bilinmeyen bir sebeple yükleme hatası alırsınız ve maksimum PDF dosya boyutu 10 MB’tır. Yani çok çaresiz kalırsanız kullanılabilir.

Ücretsiz PDF-PTT

PDF dosyasını PowerPoint sunumuna dönüştürme ihtiyacınız sürekli gündeme geliyorsa ve yukarıdaki 3 seçenek size tatmin etmiyorsa o zaman masaüstü bir uygulama kullanarak PDF dosyalarını PPT formatına dönüştürebilirsiniz. Bu, PDF dosyalarını oluşturmaya, düzenlemeye, birleştirmeye ve korumaya olanak veren çok yönlü bir PDF yönetim aracıdır.

II. PDF Dosyasını PPT Formatına Dönüştürmek için Gelişmiş Araç

ApowerPDF

ApowerPDF sadece geniş çaplı düzenlenebilir dosya türlerini desteklemekle kalmaz aynı zamanda PPT dosyalarını dönüştürmenize olanak verir. Word belgeleri, TXT dosyaları, JPG’ler ve daha başka çok sayıda format kullanılabilir. Bu dosyaların tamamı parmak ucunuzdadır.

İndir

İnternet özelliklerine ve online bir sunucuya bağlı olmadığı için dönüştürülmüş dosyanızı çabucak alabilirsiniz. Düzenli olarak PDF dosyasını PPT formatına dönüştürmek isteyen ya da iyi internet bağlantısına sahip olmayan kullanıcılar için oldukça pratiktir. Programı kullanırken el yordamıyla işlem yapmanıza gerek kalmaz çünkü anlaması ve kullanması çok kolay bir ara yüze sahiptir.

ApowerPDF arabirim

Sonuç

Beklemek için vaktiniz ve sadece arada sırada dönüştürmek istediğiniz küçük boyutlu PDF dosyalarınız varsa saydığımız 3 tane ücretsiz PDF-PPT Dönüştürücü işinizi rahatça görür. Ancak PDF dönüşme işleminiz kötü internet hızı nedeniyle kesilebilir. Ücretsiz olanlara kıyasla ApowerPDF çok daha istikrarlı ve profesyoneldir. Bu PDF dönüştürücü programdan ücretsiz PDF-PPT dönüştürücülere kıyasla çok fazla yararlanırsınız. Dolayısıyla muhteşem özellikli bir PDF dönüştürücü arıyorsanız, ApowerPDF’i seçebilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 19 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eEn İyi Dönüştürme Programları, PDF Çözüm ve Tüyoları.En son 11-01-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön