[ApowerPDF] Marka Yükseltme Duyurusu

[ApowerPDF] Marka Yükseltme Duyurusu

En son tarafından 09-08-2022 tarihinde güncellendi.

Sayın ApowerPDF kullanıcıları,

ApowerPDF(PDF Editör) 5 yıldır kullanıcılarımıza eşlik ediyor. Bu süre boyunca ekibimiz, kullanıcılara PDF belgesi düzenleme, dönüştürme, sıkıştırma, OCR gibi birden fazla işlev sağlamak için sürekli olarak güncellenmektedir.

Pazarlama strateji değişiklikleri, iş yapısı düzenlemeleri ve diğer faktörler sebebiyle, ApowerPDF’i(PDF Editör) LightPDF’e yükseltme kararı verdik.

LightPDF’yi indirin

LightPDF, düzenleme, dönüştürme ve sıkıştırma gibi mevcut işlevleri entegre ederek, kullanıcılara daha güvenli, kararlı, modern ve dinamik bir yazılım hizmeti sunacak yeni bir marka konsepti, görsel biçim ve ürün işlevi sunuyor. Bu değişikliklerin tamamı, kullanıcıların herhangi bir PDF dosyası ile çalışmasını kolaylaştıracaktır.

SSS

Marka yükseltmesinden sonra ApowerPDF(PDF Editör) normal şekilde kullanılabilir mi?

Kullanıcılar hali hazırda ApowerPDF’i(PDF Düzenleyici) indirip kullanabilirler. Ancak bazı işlevleri tutarsızlık gösterebilir. LightPDF’i güncel ve geliştirilmişken, ApowerPDF’i (PDF Düzenleyici) güncellemeyi ve bakımını durduracağız.

ApowerPDF’yi indirin

apowerpdf kullanıcı arayüzü

ApowerPDF üyeliği LightPDF için kullanılabilir mi?

LightPDF ve ApowerPDF arasındaki hesaplar uyumlu değilidirler. Bu nedenle üyeler iki yazılımı aynı anda kullanamazlar. Ancak ApowerPDF üyeliğinizi LightPDF üyeliğine değiştirmek için LightPDF Destek Merkezi’ne sipariş numaranızı iletebilirsiniz.

LightPDF’yi indirin

① ApowerPDF(PDF Editör) Yıllık veya Aylık Üyelik

ApowerPDF(PDF Editör) yıllık veya aylık üyeliği bulunan kullanıcılar, sipariş numaralarını LightPDF Destek Merkezi’ne gönderebilir. Sonrasında müşteri hizmetleri temsilcimiz üyeliğinizi LightPDF’e dönüştürecektir.

apowerpdf fiyatlandırma planları

② Apowerpdf(PDF Editör) Ömür Boyu Üyelik

LightPDF’in sunduğu istikrarlı hizmeti deneyimleyi istemeniz halinde, lütfen sipariş numaranızı destek talebi açarak LightPDF Destek Merkezi’ne iletin. Size 2 yıllık LightPDF üyelik lisansı vereceğiz. LightPDF, uzun vadeli güncellemeleri sürdürecek ve sürekli olarak yeni özellikler geliştirecektir.

Bizimle İletişime Geçin

LightPDF Destek Merkezi : Destek talebi gönder

Değerlendirme:4.3 /5( 25 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’ePDF'yi düzenle.En son 09-08-2022 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön