JPG/JPEG’yi PDF’ye dönüştürme

JPG/JPEG’yi PDF’ye dönüştürme

En son tarafından 23-02-2019 tarihinde güncellendi.

PDF dosyalarını başka kullanıcılarla paylaşmak, metin ve resimleri düzenlemek veya değiştirmek çok daha kolay. BU nedenle JPEG formatını PDF’ye dönüştürerek resimleri kolaylıkla düzenleyebilir resmin boyutunu veya başka parametrelerini değiştirebilirsiniz. Aşağıda, JPG’yi PDF’ye dönüştürmenize yardımcı olacak en iyi yöntemleri sıraladık.

Apowersoft Free Image to PDF Online

Bu, online JPG PDF dönüştürme işlemi için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. İndirme veya yükleme yapmanıza gerek yok. Ayrıca, bu online aracı kullanırken uygulama için satın alma veya gizli başka ücretlendirmeler de söz konusu değil. Bu uygulamayı kullanarak kaç resmi PDF’ye dönüştürürseniz dönüştürün nihai kalitesi her zaman çok başarılı oluyor.

jpg dosyalarını yükle

JPG to PDF Online Converter

Bu da JPG formatındaki görüntüleri indirme ya da yüklemeye gerek kalmaksızın online olarak PDF formatına dönüştüren bir online JPG PDF dönüştürme programı. Uygulamanın bazı avantajlarını aşağıda sıraladık.

PDF ağına jpg

  • Web tabanlı hizmet sunan uygulama için herhangi bir indirme ya da yükleme gerekmez. bU nedenle JPEG formatlarını kolayca PDF’ye dönüştürebilirsiniz. Kayıt veya gizli ücretlendirme gibi herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.
  • Ayrıca PDF dosyasına dönüştürmek istediğiniz resim sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Yani kalitesinden ödün vermeden dilediğiniz sayıda resim dosyasını dönüştürebilirsiniz.
  • Birden çok görüntüyü PDF’ye dönüştürebileceğiniz bu programın çok basit bir ara yüzü var. Menü seçeneklerini kullanarak PDF çıktı dosyasındaki sıralamayı değiştirebilir veya boyut vb. daha birçok parametreyi kendi ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz.

ApowerPDF

Aşağıda belirtilen diğer özellikleri arasında bu program, dosyalarını PDF dosyasına dönüştürebilir.

Indir

  • Bu uygulamayı kullanarak, şifreli, yerel, aranabilir, sıkıştırılmış veya resim tabanlı farklı PDF dosyalarını oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıca yer işareti, filigran ve dijital imza ekleyerek PDF dosyasını değiştirebilirsiniz.
  • Bu programla birlikte PDF dosyalarını DOC, XLS, TXT, PPTX vb. tercih edilen diğer tercih edilebilir formatlara dönüştürebilirsiniz.
  • Uygulama çok sayıda OS ve iOS sistemiyle uyumlu ayrıca çeşitli cihazlarda kullanılabilen basit ara yüzü sayesinde son derece pratik bir kullanım sunuyor.

Yukarıda bahsedilen uygulamalar, JPEG’i PDF formatına dönüştürmede size yardımcı olabilecek en iyi uygulamalar. Her birinin kendine has avantajları ve dezavantajları var, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 22 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eEn İyi Dönüştürme Programları, PDF'den Word'e, PDF'ye resim.En son 23-02-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön