iPhone Veri Temizleyicisi – Verileri Kalıcı olarak Kaldır

iPhone Veri Temizleyicisi
Değerlendirme:3.7 /5( 149 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Ailene veya arkadaşlarına vereceğin eski iPhone'undaki verileri sil ya da iPhone'unu tamire gönderirken gizli bilgilerin sızmasını engellemek için iPhone 4/4s/5/5s/6/6 Plus/7/7 Plus cihazındaki tüm kişisel bilgileri sil. Apowersoft bu noktada sana güvenli bir very koruma aracını tavsiye ediyor: iPhone Veri Temizleyicisi, iPhone'daki tüm verileri silebilirsin.

  • Fotoğraf, hesap şifreleri, kişiler vb. tüm iPhone dosyalarını temizle
  • iCihazlarında yer alan verileri 4 mod ve üç silme seviyesiyle sil
  • iPhone, iPad, iPod dahil tüm iOS cihazlarını destekler
  • iCihazındaki dütm dosyaları kalıcı olarak siler ve geri yüklenmesini engeller

Bu program sadece iPhone'la uyumlu değildir, iPod Touch ve iPad gibi diğer tüm Apple dijital cihazlarla çalışır. Dağıtıcı firmadan kilitli gelen iPhone ve jail-break yapılmış iPad'lerde bile çalışır. Bu nedenle ideal bir iOS “temizleme” uygulaması olarak bilinir.

Indir

iPhone'unda sorun yaşarsan iPhone'daki ayarları silmek isteyebilirsin. Apple iPhone'unu satışa sunmadan once içinde yer alan bütün kişisel verileri nasıl silebileceğini merak ediyor olabilirsin. Böyle bir durumda bir çok Apple kullanıcısı “Tüm İçerik ve Ayarları Sil” seçeneğinin ilk çözüm olduğunu düşünür. Bu tüm içerik ve ayarları silebilir ancak format işlemi yine de geri alınabilir. Eğer iOS cihazındaki verileri kalıcı olarak silmek istiyorsan, bu kullanımı kolay ve risksiz masaüstü iÖğütücü'yü kullanabilrsin.

iPhone'daki Her Şeyi Sil

iPhone'daki Her Şeyi Sil

“Tüm İçerik ve Ayarları Sil” seçeneğinin aksine, bu iPhone silme uygulaması basit bir silme işlemi sağlamaz. Program, iPhone'da yer alan tüm dosyaları kalıcı olarak silme özelliğine sahiptir. Dahası; video, fotoğraf, ses kaydı, metin mesajları, çağrı geçmişi, kişiler, eposta, hatırlatıcı, not, takvim, uygulamalar, Apple hesabı, hesap bilgileri, şifre, system ayarları, safari yer işaretleri ve daha bir çok farklı dosya türünü silmeyi destekler.

Dört Silme Modu

Dört Silme Modu

Bu araçla dört silme modundan istediğini kullanabilirsin. İhtiyaçlarına göre bu silme modlarını (hızlı temizlik, gizli veri silme, kısmi temizlik veya komple temizlik) seçebilirsin.

Hızlı temizlik: Bu silme modu, iCihazından farklı bir çok gereksiz dosyayı (geçersiz dosyalar, geçici dosyalar, bellek dosyaları vs.) temizlemene izin verir. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında daha fazla alan açmak için çok kullanışlıdır.

Gizli veri silme: Adın da anlaşılacağı gibi, bu modda kişisel bilgilerini güven altına almak için iOS cihazında yer alan tüm gizli verileri kalıcı olarak silebilirsin. Bu silme modunu kullanarak gizli dosyaların sızma ihtimalini artık kafana takmaya gerek kalmaz.

Komple temizlik: Tüm verilerini siler ve cihazını fabrika ayarlarına getirir. Ancak iOS'u Apple cihazına yeniden yüklemen gerekmez çünkü bu işlem iOS'u etkilemez.

Kısmi Temizlik: Kısmi temizlik işlemini başlatarak sadece iPhone'undan silinmiş olan dosyaları kaldırabilirsin. Bu işlemden sonra bu dosyalar geri getirilemez. iCihazındaki mevcut dosyalara etkisi yoktur.

Note: Birini seçtiğinde diğer seçenek mevcut bulunmaz.

Üç Veri Silme Seviyesi

Üç Veri Silme Seviyesi

iPhone very temizleyicisi, iPhone'dan veri temizlemek için 3 silme seviyesi sunar. İhtiyacına gore istediğin seviyeyi seçebilirsin.

Düşük: Düşük seviyede, iOS cihazındaki veriyi çabucak temizleyebilirsin. Bu seviyede zamandan kazanırsın.

Orta: İkinci seviyeyi seçtiğinde, rastgele veriler iOS cihazındaki silinmiş ve mevcut olan dosyaların üzerine yazılır. Bu şekilde kimse iCihazının silindiğini anlamaz.

Yüksek: Bu seviye en güvenli silme seçeneği sunar. Hesap şifreleri, finansal veriler, banka kayıtları gibi gizli dosyaları iCihazlarında kaydettiysen bu modu kullanman şiddetle tabsiye edilir. Ancak yüksek seviye diğer iki seviyeden daha uzun zaman sürer.

Tüm iOS Cihazları Destekler

Tüm iOS Cihazları Destekler

Apple iPhone'dan içerik silmenin yanı sıra, diğer iOS cihazlardan da farklı verileri silme özelliğine sahiptir. Bir başka deyişle, iOS cihazlarının bir çok farklı modu için kullanılabilir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • iPhone: iPhone 7/7 Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS
  • iPod touch: iPod touch 5, iPod touch 4
  • iPad: iPad Air, iPad mini, iPad with Retina Display, Yeni iPad, iPad 2, iPad
Geri Yükleme Olasılığı Sıfırdır

Geri Yükleme Olasılığı Sıfırdır

Bu silme aracı, dosya geri yüklemesi olasılığını sıfırda tutar. Bu yüzden, bu program kullanarak önemli dosyalarını silmeden once lütfen yedeklediğinden emin ol.

Verilerin geri yüklenmesinin imkansızlığı dışında, kolay anlaşılır ara yüzüyle çalışmak çok basittir. iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarını üç adımda temizleyebilirsin: silme modunu, silme seviyesini seç ve verileri temizle.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön