ApowerManager

ApowerManager, iOS Notlarını Okuyamıyor Problemi için Çözümler

iPhone’umu ApowerManager’a bağladıktan sonra notlarımı göremiyorum. iPhone’umu tekrar bağlayıp defalarca yeniledim yine de notları göstermiyor. Bana yardım eder misiniz? Çok…Okumaya devam et »

iOS için ApowerManager kullanılar Aktarılamayan Fotoğraflar için Çözümler

iOS kullanıcıları için fotoğraflar ApowerManager ile aktarılamıyorsa bunun sebebi muhtemelen fotoğrafların iCloud’a yüklenmiş olmasıdır. Telefon ya da programda gördüğünüz fotoğraflar…Okumaya devam et »

ApowerManager iOS Kişi ve Mesajlarını Okuyamıyor Sorununu Çözme

ApowerManager iPhone/iPad’de kişileri ya da mesajları görüntüleyemiyorsa aşağıdaki detaylı kılavuza başvurabilirsiniz. ApowerManager iOS Kişileri Mesajları Okuyamıyor Sorununa Çözümler Kişiler için…Okumaya devam et »

ApowerManager Nasıl Kullanılır?

ApowerManager, Android ve iOS cihazlarla tamamen uyumlu bir mobil cihaz yönetim programıdır. Yakın zamanda 3.0 versiyonu piyasada yerini aldı. Bu…Okumaya devam et »

Apowersoft Telefon Yöneticisi Android 3.0 SSS

Apowersoft Ltd. yakın zamanda Android telefonlar için Apowersoft Telefon Yöneticisi 3.0’ı çıkardı. Bu uygulama, kullanıcıların telefon dosyalarını daha iyi yönetmelerine…Okumaya devam et »

Bir cihazın Satıcı Kimliği (VID), Ürün Kimliği (PID) nasıl bulunur?

1. Satıcı Kimliği, Ürün Kimliği Nedir? VID kısaltmasının tam açılımı Vender ID yani Satıcı Kimliği’dir, PID ise Product ID yani…Okumaya devam et »