Ücretsiz YouTube Intro Oluşturma

Ücretsiz YouTube Intro Oluşturma

En son tarafından 17-01-2019 tarihinde güncellendi.

Bir video introsu genellikle videonun başına yerleştirilen küçük bir kliptir. YouTube’da yayınlamak üzere bir video hazırlıyorsanız muhtemelen videonuzun milyonlarca rakip arasında öne çıkması için şık ve tarz olmasını istersiniz. İnternet ortamına yeni giren veya teknik becerisi fazla olmayan kişiler için bunu başarmak biraz zor olabilir mi? Aslına bakarsanız artık yüksek kaliteli videoları aşağıda paylaştığımız ücretsiz ve online en iyi 4 YouTube oluşturma programını kullanarak oluşturabilirsiniz.

Tavsiye edilen ücretsiz ve online 4 YouTube intro oluşturma programı

İpucu: YouTube tanıtım videoları oluşturmak için kullanabileceğiniz beş ücretsiz online hizmetin yanı sıra BeeCut‘la da harika videoları son derece kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz! Tek yapmanız gereken şablonu ve gireceğiniz metinleri seçmek. Metin stilini, hareketini ve diğer temel ayarları isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

LightMV

LightMV, şık video introları oluşturmanız için fotoğraf ve metin eklemenize olanak veren hızlı ve etkin, online bir video oluşturma programıdır.

Diğer rakiplerine göre şablon kitaplığı sınırlı olsa da temalarının tamamı ileri düzey tasarımcılar tarafından yapılmıştır. Yüksek kaliteli animasyon videolarına bayılacağınızdan eminiz.

LightMV

Bu hizmetle ilgili en iyi kısım ise hesap açmak ya da sosyal ağ platform hesaplarınızla giriş yapmak zorunda olmamanız. Tek yapanız gereken web tarayıcısını açmak! Web sitesini ziyaret ettikten sonra fotoğraf ve metninizi ekleyerek sadece birkaç tıkla harika introlar oluşturabilirsiniz.

Video intronuzda sinir bozucu filigranı görmek istemiyor musunuz? O zaman bu online uygulamayı denemenizde fayda var! Bu, filigransız ve ücretsiz YouTube intro oluşturma programı.

IntroCave

IntroCave, kanalınız veya işiniz için intro, outro (videonun sonuna eklenen klip) veya logo animasyonu gibi çeşitli videolar oluşturmanıza olanak veriyor.

Bu sitede profesyonel intro oluşturmak için iyi kalitede ve çok sayıda şablon bulacaksınız. Bu şablonların her birinde kendine özgü resim sayısı, logo ve metin gibi özellikler var.

IntroCave

Intro oluşturmak için bu siteyi kullanma süreci çok kolay! Şablonu seçin, formları doldurun ve ardından size özel oluşturulacak videoyu önce kontrol edin. Video, ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa 720p ya da 1080p versiyonlarını satın alabilirsiniz.

Tube Arsenal

Tube Arsenal, özellikle YouTube kullanıcılarının kanallarına marka değeri katmalarına yönelik video oluşturmaları için tasarlanmış. 2D, 3D, uzun logo, kare logo ve diğer intro türleri arasından seçiminizi yaparak intro oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz YouTube introsunu bu uygulamayla yapmak için herhangi bir yazılım indirmenize gerek yok.

Tube Arsenal

Uygulamanın oldukça pratik bir ara yüz var. Şablonlara göz atarak dilediğinizi seçtikten sonra fotoğraf, metin ve renk seçip kendinize uygun hale getiriyorsunuz.

Abonelik istemezseniz, videonuzu filigranlı alırsınız. 720P videolar 9$ ayrıca HD 1080P kalitesindeki videolar için ekstra 4$ ödemek gerekiyor.

Renderforest

Renderforest, YouTube kanalınız için intro, outro veya açıklayıcı video, slayt gösterisi, mobil uygulama videoları, müzik imgeleri ve promosyon reklamları oluşturmanıza olanak veren güçlü ve online bir video ve animasyon oluşturma programı.

İhtiyacınıza uygun olarak introlarınıza, 3D, netlik, renk, karanlık, parlaklık, tatil, patlama ve yanma efektlerini ekleyebilirsiniz.

Renderforest

Bu hizmetin sunduğu çoğu şablonun ücretli olduğunu hatırlatalım. Hizmeti ücretsiz kullanacaksanız videolarını görüntüleyebilirsiniz, 500MB depolama alanını kullanabilir, sınırlı müzik parçasına erişim sağlayabilir ve videolarınızı filigranlı olarak kullanabilirsiniz.

360P kalitede bir video filigransız alabilme ücreti 9.99$. Elbette daha yüksek kalite için daha fazla para ödemeniz gerekiyor.

Sonuç

4 YouTube intro yapma programını bu yazıyla paylaşmış olduk. Bunların tümü otomatik şablonlar ve kullanıcılara ilgi çeken YouTube intro videolarını yalnızca dakikalar içinde oluşturmaya olanak veriyor. 4 uygulama içinde LightMV filigransız ve ücretsiz YouTube intro yapma programı olarak göze çarpıyor. Diğer araçlar, elde ettiğiniz videoya filigran ekliyor. Filigranı kaldırmak isterseniz web sitelerinden abonelik satın alabilirsiniz. Size en uygun olanı seçmek için bunları denemenizi tavsiye ederiz.

Değerlendirme:4.3 /5( 54 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eVideo yap.En son 17-01-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (1)

  • www.cappadocialist.com adlı sitenin introsu olarak deneyecem
    1
    0
    0
    Cevapla
Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön