Windows Kapatma Asistanı

Windows Kapatma Asistanı
Değerlendirme:5.0 /5( 17 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Windows Kapatma Asistanı Windows'u otomatik olarak kapatmanın en iyi yolunu sağlar. Ancak, sadece bilgisayarı kapamadan fazlasını yerine getirir. Bilgisayarda oturumu kapama, yeniden başlatma, uyku moduna geçme ya da program çalıştırma ve belirlenen zamanda belli bir URL'yi açmak üzere kişiselleştirebilirsin. Tek yapman gereken görevi ayarlamak sonrasında program bunu senin yerine mükemmel doğrulukta yerine getirecek.

  • Bilgisayarının otomatik kapanmasını sağlar.
  • Belirli bir programı çalıştırmak ya da belirtilen bir zamanda dosya veya URL açmak için zaman ayarlayabilirsin.
  • Bu eylemleri hatırlatmak için mesaj görüntüler ve not oluşturur.
  • Verileri ve dosyaları korumak için bilgisayar kilitleme desteği sunar.
  • Tüm Windows işletim sistemleriyle uyumludur.
  • Görsel mola hatırlatıcısyla ne zaman mola vermen gerektiğini söyler.

Bu program, özellikle bilgisayardan belli bir zaman dilimi için ayrılacağın zamanlarda çok kullanışlı olan Windows kapatma zamanlaycısıdır. Bilgisayarını ve dosyalarını korumak için tek yapman gereken görevi oluşturmaktır. Ek olarak, not oluşturarak günlük programlarla ilgili seni uyarır.

Indir

Windows'u Kapatmanın

Windows'u Kapatmanın Basit Yolu

Windows Kapatma Asistanı Windows'u otomatik olarak çeşitli modlarda kapatmanı sağlar. Bilgisayarı kapatmak için zaman ayarlamana olanak verir. Ya da güç bağlantısı kesildiğinde, fazla ısındığında, belili bir zaman kullanılmadığında otomatik olarak kapanması için ayarları düzenleyebilirsin. Bunu yapmak için iki adım gereklidir: "Eylem" ve "Durum" seçeneklerini ayarla gerisini program senin için halledecek.

Tüm Windows İşletim Sistemleriyle Uyumludur

Tüm Windows İşletim Sistemleriyle Uyumludur

Yazılım Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 2008, Vista, veya Windows XP gibi tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır ve bilgisayarını yönetmek için dilediğin zamanda kullanılabilir.

Program Çalıştırmak için Zaman Ayarı

Program Çalıştırmak veya Dosya Açmak için Zaman Ayarı

Windows Kapatma Asistanı; dosya, URL açma veya programları otomatik olarak başlatma görevlerini oluşturmanı destekler. Bu fonksiyonu kullanarak, önemli olayları artık unutmayacaksın. Yazılım bir belge üzerinde çalışman ya da bir web sitesini belli bir zamanda ziyaret etmenle ilgili uyarıda bulunacak. Bir günde belirtilen eylemlerin gerçekleşmesi için farklı görevler oluşturarak verimliliği önemli ölçüde arttırabilirsin.

Windows Görevlerini Yönetmek için Çoklu Fonksiyonlar

Windows Görevlerini Yönetmek için Çoklu Fonksiyonlar

Bu Windows 8 kapatma programı, sadece Windows PC'ni kapatmana izin vermekle kalmaz aynı zamanda oturumu kapama, yeniden başlatma, açma veya bilgisayarı uyku moduna sokma ve daha bir çok farklı görevi yerine getirir. Görevleri ekledikten sonra görev listesinden dilediğin zaman bunların yerini değiştirebilir, silebilir, temizleyebilir ya da düzenleyebilirsin. Görevleri yerine getirmeden önce geri sayım penceresi masa üstünde uyarıda bulunmak için görüntülenir. Bu durumda görevi gerçekleştirmesine izin verebilir veya hemen silebilirsin.

Windows yönetmek

Güvenli Bilgisayar Dosya ve Verileri

Bilgisayarını kilitleyerek orada bulunmadığın zamanlarda diğerlerinin kullanmasını engelleyebilirsin. Sadece zamanı ve şifreni ayarla sonrasında bilgisayara belirttiğin süre boyunca yapılacak kullanma girişimleri için şifre isteyecektir. Bilgisayarına giriş yapmak isteyen her kullanıcı bu şifreyi girmek zorunda kalacak. Yetkiye sahip olmayan kişilerin bilgisayarını görüntüleme ve önemli dosya ve verileri çalma ihtimalleri artık tarih olacak.

Görsel mola hatırlatma

Görsel Mola Hatırlatıcısı olarak Kullanımı

İşine çok yoğun olarak odaklandığın zamanlarda yeri ve zamanı unutmak mümkündür, ancak bu sağlığını etkileyebilir. Windows Kapatma Asistanı, aynı zamanda Mola Hatırlatıcısı olarak görev yapar. Bu yazılım dinlenme zamanını sana hatırlatır. Uyarıda gösterilecek kelimeleri ve cümleleri seçme özgürlüğüne sahipsin. Bunların renklerini düzenleyebilir, hatırlatma için resim veya ses de ekleyebilirsin.

Yoğun adam hatırlatmak

Meşgul İnsanlar İçin Mükemmel Yardımcı

Bazen bilgisayarda çalışırken işlere gömülür ve önemli etkinlikleri unutursun. Windows Kapatma Asistanı'yla, belirtilen zamanda bilgisayarın otomatik mesaj görüntülemesine izin verebilir hatırlatıcı olarak not oluşturabilirsin. Bu hatırlatıcı tam ekran ya da açılır pencere olarak görüntülenir.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön