PC’de Knives Out Oynamanın En İyi 3 Yolu

PC’de Knives Out Oynamanın En İyi 3 Yolu

En son tarafından 03-05-2018 tarihinde güncellendi.

Popüler PUBG’nin yaratıcısı NetEase yakın zamanda savaş oyunlarının ilgisini cezbedeb Knives Out isimli yeni bir mobil oyun piyasaya çıkardı. 6’ya 4 km.’lik bir arenada, toplamda 100 oyuncu sahada hayatta kalma mücadelesi veriyor. Oyunda koordinasyon ve işbirliği gerektiren bireysel ve grup modu var. Oyunun doğusu aynı anda çok sayıda detaya odaklanmayı gerektirdiği için çoğu kullanıcı telefon ekranlarını daha büyük ekranda görüntülemek yani işleri kolaylaştırmak için oyunu PC ekranı gibi büyük bir ekrandan devam ettirmek için arayışa girdi. Bu, avatarlarını daha etkin kullanmaları ve iyi bir strateji ya da taktik oluşturmaları için oyunculara olanak sağlıyor. Bu nedenle biz de Knives Out’u bilgisayarda oynamak için farklı yolları sunuyoruz.

Knives Out Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

ApowerMirror

ApowerMirror

Android cihazlarınızı Windows/Mac bilgisayarlarında görüntülemek için kullanabileceğiniz ilk ve öncü uygulama ApowerMirror. Bu, Samsung, LG, HTC ve Huawei gibi çok sayıda Android modelle uyumlu bir gelişmiş ekran yansıtma aracı. ApowerMirror, telefonunuzu USB kablosuyla veya kablosuz yöntemle PC’ye bağlamanıza olanak veriyor. Öne çıkan özelliklerine gelince; programda çok sayıda kullanışlı fonksiyon bulunuyor. Aslına bakılırsa mobil telefonlarınızı fare ve klavyenizi kullanarak kontrol etme fırsatı sunuyor. Sanal klavye ile oyunu bilgisayar klavyenizi kullanarak sınırsızca oynayabilirsiniz. Dahası, kullanıcılar ekran hareketlerini kaydedip daha sonra kullanmak üzere bilgisayarlarında tutabilirler. Ayrıca bir ekran görüntüsü alma aracı ve uygulamaya dahil beyaz tahta kalem özelliği sunuluyor. Tüm bumlar ilginizi çektiyse Knives Out’u PC’de oynamak için tamamlamanız gereken adımları aşağıda belirtiyoruz.

 • ApowerMirror programını bilgisayar ve Android cihazınıza indirdikten sonra iki cihazın da aynı WiFi ağına bağlı olduğundan emin olun.

  Indir

 • Uygulamayı başlatın ve ardından Android’inizi USB kablosu kullanarak bağlayın. Telefonunuzda USB ayıklama moduna izin verin ve ekrana geldiğinde “Hemen Başla” butonuna tıklayın.
 • Kablosuz ağ ile bağlantı kurmak istediğinizde, telefon ekranınızın altında yer alan mavi renkli “M” butonuna tıklayın. Bilgisayar otomatik olarak tanımlandıktan ve bulunan cihazlar arasında görüntülendikten sonra üstüne tıklayın.
 • Knives Out’u Android’de açın ve oynamaya başlayın. “Oyun Klavyesi” butonuna tıklayın. Hedef alanı sürükleyerek tuş yollarını düzenleyin. Ardından hareket etmek için tuşlara basabilirsiniz.

  Oyun Klavyesi

BlueStacks

bluestack

Yansıtma araçları dışında, emülatörleri de bu amaç için kullanabilirsiniz. Bu tür uygulamalar arasından en iyi örnek BlueStacks. Bu, Windows ve Mac bilgisayarınızda sanal bir Android cihazı yaratmanıza olanak verir. Son derece bilinen bir program bu, çünkü Google Play Store’dan Knives Out dahil çok sayıda uygulamayı çalıştırmanıza olanak veriyor. Ancak uygulamayı kullanırken bazı çekinceler de yok değil. Bahsetmemiz gereken ilk problem BlueStacks’in bilgisayarı yavaşlatmaya neden olduğunun bilinmesi. Üstelik siz arka planda çalışmıyorken bile PC’nizin yavaşladığını deneyimleyebilirsiniz. İkincisi benzer araçlara kıyasla biraz yavaş. Yine de oyunlarınızı BlueStacks kullanarak PC’de oynayabilirsiniz. İşte adımlar:

 • Tarayıcınızda, BlueStacks kurma aracını bulun ve PC’ye indirin.
 • Dosyayı çalıştırın ve uygulamayı bilgisayarınıza indirin. Tercihlerinize göre tüm ayarları yapın.
 • Kurulum bitince dahili Play Store penceresine gidin ve arama çubuğunda Knives Out’u arayın.
 • Uygulamayı indirip başlatın.

MEmu App player

memu app player

MEmu App player, Android uygulamalrı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz için pratik şekilde kullanabileceğiniz alternatif bir araç. Bahsettiğimiz ikinci araç gibi bu da Windows kullanıcılarına Android oyunlarını fiziksel bir cihaz olmadan kullanma olanağı veriyor. Bu programın en bilinen yanı, emülatörü yapılan cihaz ve PC arasında dosyaları doğrudan aktarması. Bu nedenle veri aktarmak istiyorsanız bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, son güncelleme Knives Out gibi ağır grafik oyunlarında MEmu performansını arttırmış oldu. MEmu’nun sunduğu bu performans, bilgisayarınızda yüksek özelliklerin olmasını gerektiriyor. Böyle bir cihaza sahipseniz PC’de Knives Out oynamanın yollarını öğrenmek için aşağıdaki kapsamlı adımlara göz atabilirsiniz.

 • Başlamak için MEmu App Player’ı PC’nize indirip cihazınızı ayarlayın.
 • Sonra uygulamayı açıp doğruca Google Play Store’a gidin.
 • Knives Out oyununu arayın ve cihazınızda hemen kurmak için “İndir” butonuna tıklayın.
 • Son olarak ana ekrana giderek oyunu başlatmak için Knives Out simgesine tıklayın.

Sonuç

Bu üç araç Knives Out’u PC’de oynamanıza olanak verir. Konuyu özetlersek yukarıda iki yöntemden bahsettik. İlki yansıtma aracı kullanmak ve ikincisi emülatörler üzerinden oyunu oynamak. Oyunlarını arkadaşlarla takılırken kesintisiz oynamak isteyenler için ApowerMirror çok iyi bir çözüm. Bu uygulama oyunu daha büyük ekranda oynamanıza olanak veriyor. Son olarak bu çözümün yanı sıra ekran kaydetme gibi özelliklerle oyunlarda olan biteni sınırsız şekilde kaydedebilirsiniz. Bu arada her zaman bilgisayarları başında olanlar ya da telefonlarında az hafıza alanı kalanlar ise BlueStacks ve MEmu App Player programlarını kullanabilirler.

Değerlendirme:4.3 /5( 28 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eTelefon Ekranını Yansıtma.En son 03-05-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön