Apowersoft Hesabı kaydı ve aktivasyonu nasıl yapılır?

Apowersoft Ürünleri’ne verdiğiniz desteği gerçekten takdir ediyoruz. Okumaya devam ederseniz Apowersoft Hesabı’na nasıl kayıt yaptıracağınızı ve ardından VIP hesap aktivasyonunu göstereceğiz.

Apowersoft Hesap Kayıt ve Aktivasyon İşlemi

Apowersoft Hesabı Kaydı Nasıl Yapılır?

Apowersoft ürünlerini kullanmaya başlamadan önce ilk olarak Apowersoft Hesabı kaydını tamamlamanız gerekir. Kayıt adımları aşağıdadır:

  1. Programın sağ üst köşesinde yer alan insan simgesine tıklayın ve ardından ekrana gelen pencerede bulunan “Kaydol” seçeneğine tıklayın.

  2. Geçerli eposta adresini ve şifrenizi girdikten sonra “Alın” butonuna tıklayın. 4 rakamlı Doğrulama Kodu’nu içeren bir eposta alacaksınız.

    doğrulama kodu Gönder

  3. Gelen bu doğrulama kodunu giriş kutusuna girin ve ardından kaydı tamamlamak için “Kaydol” butonuna tıklayın.

kayıt işlemini bitir

Apowersoft Hesabı Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

Apowersoft Hesabının aktivasyonu başarıyla yapıldıktan sonra Apowersoft Ürünlerini hiç bir kısıtlama olmadan tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz. Aktivasyon yöntemi aşağıda belirtilmiştir:

1 lisans alan kullanıcılar için

A. Apowersoft Hesabıyla zaten kaydolmuş kullanıcılar

Apowersoft Ürününü sipariş verdikten sonra hesabınızın yenilendiğine dair bir e-posta bildirimi alırsınız. Doğru hesaba giriş yaptığınız sürece programı yeniden başlatmanız gerekir ardından VIP hesabınız otomatik olarak yeniler. Bu yardımcı olmazsa, çıkış yapıp hesabınıza tekrar girmeyi deneyebilirsiniz.

hesaptan çık

Ayrıca VIP statüsüne geçiş için “Yenile” simgesine tıklamanız da yeterli.

hesabı yenile

B. Apowersoft Hesabını kaydettirmemiş kullanıcılar

Apowersoft ürünü siparişi verdiğinizde eposta ve başlangıç şifrenizi içeren hesap bilgileriniz sadece dakikalar içinde ürünü satın alırken kullandığınız eposta adresinize gönderilir.

Satınalma detayları

VIP hesap aktivasyonu için doğruca giriş yapabilirsiniz.

giriş vip hesabı

Aktivasyon kodunun kullanımı

Kullanmak istediğiniz hesap sistemimiz tarafından verilen VIP hesabıyla eşleşmiyorsa aktivasyon kodunu da kullanabilirsiniz (yalnızca bir kerelik kullanılabilir).

nasıl aktive edilir

Not: Sistem tarafından verilen VIP hesabı, bu aktivasyon koduyla başka bir hesabı etkinleştirmeniz durumunda geçersiz olur. Programa girmek için kullandığınız mevcut hesabınız (E-posta), sipariş verirken kullandığınız hesabınızla (E-posta) eşleşiyorsa hesap otomatik olarak etkinleştirileceğinden kod geçersiz olur.

Birden fazla lisans alan kullanıcılar için

Ürünümüzü birden fazla kullanıcı için satın aldıysanız, birden fazla aktivasyon kodu gönderilir. Aktivasyon yöntemi aşağıda belirtilmiştir:

çoklu aktivasyon kodları

  • 1. Adım: Lütfen öncelikle kullanıcılardan Apowersoft Hesabına kaydolmalarını isteyin. Kayıt yöntemi yukarıda belirtilmiştir.
  • 2. Adım: Aktivasyon kodunu girmek için lütfen kullanıcı ismine ve “Etkinleştir” butonuna tıklayın.

    hesabı ayrı ayrı etkinleştir

  • 3. Adım: Aktivasyon kodunu girip “TAMAM” seçeneğine tıkladığınızda VIP hesap aktivasyonunuz tamamlanmış olacak.

aktivasyon kodunu girin

FAQ

Soru: Ürünü satın aldım ama aktivasyon kodu gelmedi, neden?

Cevap: 1 lisans aldıysanız, aktivasyon koduna gerek yok. Ürünü satın alırken kullandığınız şifre ve eposta ile giriş yaptığınız sürece VIP hesap aktivasyonu yapılacaktır.

Soru: Ürünü satın aldım ama başlangıç şifresi gelmedi, neden?

Cevap: Satın alma işleminden önce Apowersoft Hesabı kaydınızı yaptırdıysanız yeniden başlangıç şifresi almayacaksınız. Sadece hesabınızın yenilendiğine dair mesaj alacaksınız ve ardından hesap bilgilerinizi güncellemek için programı yeniden başlatmanız yeterli olacak. Eğer Apowersoft Hesabı kaydınız yoksa ancak başlangıç şifresini satın alma işleminden sonra yine de almadıysanız mesajın istenmeyen posta ya da junk kutusuna düşmüş olma ihtimali olabilir.

Soru: Neden “Geçersiz Eposta ve şifre” mesajı alıyorum?

Cevap: Lütfen doğru eposta adresini ve şifreyi girdiğinizden emin olun. Hala hata mesajı alıyorsanız “Parolamı unuttum” butonuna tıklayarak sıfırlayıp yeni şifre istemelisiniz.

parolanızı mı unuttunuz

Soru: Satın alırken kullandığım eposta hesap kaydı yaparken kullandığım epostayla aynı değilse ne olur?

Sistemimiz otomatik olarak VIP hesabı satın alırken kullanılan epostanın aktivasyonunu yapar. Bu nedenle ürünü satın aldığınız epostayla giriş yapabilirsiniz. Ancak kaydı oluşturduğunuz epostayla giriş yapmak istiyorsanız değişikliği yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz zaman size hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Değerlendirme:4.3 /5( 22 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Apowersoft’de’eApowersoft Unlimited, Genel Sorular.En son 19-04-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Kılavuz

Apowersoft Hesabı kaydı ve aktivasyonu nasıl yapılır?

İndir

Beğeneceğinize eminim!

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön