Apowersoft İade Politikası

Apowersoft İade Politikası

En son tarafından 27-12-2021 tarihinde güncellendi.
 1. İade Politikası
 2. İadeler Hakkında SSS
 3. Bizimle İletişime Geçin

İade Politikası

Müşterilerimize değer veriyoruz bu nedenle size en iyi ürün deneyimi ve hizmetini sağlamayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizde, kullanıcılarımızın satın almadan önce ürün fonksiyonlarını deneyebilmeleri için deneme sürümleri bulunur. Kullanıcılarımıza resmi web sitemizden bu ücretsiz sürümleri deneyerek gerçekten ihtiyaçlarına cevap olup olmadığını kendilerinin anlamalarını tavsiye ederiz. Deneme sürümüyle ücretli sürüm arasında kullanım açısıından filigran, zaman sınırılaması vb. özellikler dışında fazla bir fark bulunmaz.

Bir sipariş verildiğinde sisteminiz VIP hesap bilgilerini o kullanıcının e-posta adresine otomatik olarak gönderir. VIP hesabına giriş yapıldıktan sonra ürünler kısıtlama olmadan kullanılmaya başlanabilir. Yine de onayımızla beraber tam iade için başvurabilirsin ancak iade talebinden önce problem destek ekibimizle çözmeni tavsiye ederiz: Apowersoft websitesinden online yardım al.

Apowersoft, 30 Gün Para İade Garantisi sunar (Aylık VIP aboneliklerinde 7 gün). İadeler, aşağıda belirtilen geçerli sebeplerin olması şartıyla, söz verilen süre içerisinde ve yalnızca satın alım tamamlandıktan sonra onaylanır.

 • Yazılımın bilgisayarda çalışmamasına neden olabilecek ve teknik destek ekibimiz tarafından çözülemeyen donanımla ilgili uyumsuzluk sorunları.
 • Satın alımdan sonra söz verilen süre içerisinde önemli her türlü teknik problemin bildirilmesi ve bunların çözülmemiş olmaması.
 • Ürün listemizde yer alan bir başkası yerine yanlış ürünün satın alınmış olması.
 • Üçüncü taraf eticaret platformlarından kaynaklanan iki kere ücretlendirme sorunları.
 • Web sayfalarımızda, satış materyallerimizde veya reklamlarda yer aldığı şekilde ürünün gerekli özellikleri sağlamakta başarısız olması.
 • Teknik destek ekibinin yardımına rağmen programın etkinleştirilememiş olması.

Aşağıdaki sebepler meydana geldiğinde iade taleplerini reddetme hakkını saklı tutarız:

 • Ürün alımında ürünü iptal ederken her hangi bir neden olmaksızın fikir değişikliği.
 • Ürün sayfalarımızda, özelliklerinde veya diğer resmi materyallerde bahsedilmeyen sebeplerden dolayı ürün özelliklerinin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamada başarısız olması. Her müşterinin ürün tanımını dikkatlice okuması ve ürünü satın almadan önce ücretsiz sürümünü denemesini tavsiye ettiğimizi tekrar hatırlatırız.
 • Kredi kartı sahtekarlığı veya yetkisiz ödeme sorunları. Apowersoft ödemelerle doğrudan ilgilenmemektedir ancak üçüncü taraf e-ticaret platformlarının yardımını almaktadır. Bu durumda ödeme sırasındaki yetkilendirilme devre dışı olur. Bir sipariş ödemesi işleme konup gerçekleştiğisürece değiştirelemez. Apowersoft daha fazla yardım için üçüncü taraf e-ticaret platformlarıyla iletişime geçmeniz için yardımcı olur.
 • Üçüncü taraf veya ortaklardan temin edilen ürünlerin iadesi tarafımızca yapılmamaktadır. İade için satıcı ile görüşmeniz gerekir. Ancak satıcı ile iletişime geçmeniz için size yardımcı oluruz.
 • Yanlış ürünün alımı ancak hemen arkasından destek almaksızın farklı bir firmadan başka bir ürünün satın alınmış olması.
 • Teknik desteğimizle iletişime geçmeden veya hataları tam olarak tanımlamadan yaşanılan sorunlar.
 • Teknik destek ekibimizin yardımında rağmen programın etkin hale getirilememesi.

İade talebinde bulunmak için başvuruyu gönder. Bir iade talebi işleme alındığında, ilgili lisans devre dışı bırakılacaktır.

İadeler Hakkında SSS

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Yukarıda belirtilen şartlar doğrultusunda tam iade talebi için uygun bir durumdaysan, siparişini iptal edebilirsin.

Siparişi iptal etmek ne kadar sürer?

Apowersoft iade taleplerini 3-7 iş günü içinde işleme sokar, ancak tam sure kullanmış olduğun ödeme yöntemine göre değişir. Tatil zamanında ödemelerin daha üzün sürede yapılması beklenir bir durumdur ancak 20 günü aşmaz. Onayımızdan sonraki 20 gün içinde ödemeyi almadıysan lütfen iade durumu için bizimle iletişime geç.

Para İadesini Yapamayacağımız Özel Durumlar

Yazılımı Amazon, Ebay, App Store ve diğer üçüncü taraf platformlarından satın aldıysanız, geri ödeme yapma hakkımız yoktur ve geri ödeme talebini programı satın aldığınız yere yapmanız gerekir.

App Store üzerinden verilen sipariş, Apple tarafından % 30 platform ücreti tahsil edecektir, lütfen geri ödeme talebinde bulunmak için ayrıntılara bakın:

https://support.apple.com/tr-tr/HT204084

Geri ödeme talebiniz App Store tarafından reddedilirse, bize ödemenin %70’i için geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Neden hala para iademi almadım?

Eğer iade talebini işleme sokmamıza rağmen paranı iade almadıysan bunun sebebi aşağıdakilerden biri olabilir:

a. Tatil veya hafta sonu sebepleriyle

Festival, tatil, banka ilişkiler ve diğer sebeplerle iade süreci normalden biraz daha uzun süresede 20 günü geçmez.

b. Kabul edilmeyen işlem için geri ödeme talebi

Kabul edilmeyen işlem için bir geri ödeme talebi yapıldığında, geri ödeme talebil ile ilgili bir karara varılmamışsa ücret kartı veren, banka, Paypal ya da diğer ödeme yetkilileri tarafından dondurulur. Bu durumda kabul edilmeyen işlem için geri ödeme talepleri hakkında uyguladıkları politika hakkında bilgi almak için lütfen kredi kartı şirketi ya da bankan ile iletişime geç.

Bizimle İletişime Geçin

Daha fazla sorun olursa lütfen sana yardımcı olmaktan mutluluk duyacak destek ekibimizle iletişime geç.

Değerlendirme:4.3 /5( 15 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eGenel Sorular.En son 27-12-2021 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön