ApowerUnlock Nasıl Kullanılır?


ApowerUnlock, iOS ekranını ve Apple ID kilidini açmaya yönelik bir araçtır. iPhone ya da iPad ekranını, kullanılan iOS sistemi ne olursa olsun saniyeler içinde açar. Şifrenizi unuttuysanız ApowerUnlock size yardımcı olur. Aşağıda iPhone ekranını, iPad ekranını ya da Apple ID kilidini açmak için ApowerUnlock kullanım kılavuzunu bulabilirsiniz.

ApowerUnlock nasıl kullanılır?

İndir

ApowerUnlock programını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki butona tıklayın.

İndir

Kullanım Kılavuzu

Apple ID kilidi nasıl açılır?

Apple ID’nizi unuttuğunuz veya başkalarının iPhone/iPad cihazınızda Apple ID’leriyle giriş yaptıkları durumlar olabilir. Bu hesapları ne yaparsanız yapın kaldıramıyor olmak sinir bozucudur. Neyse ki ApowerUnlock programı bu sorunu kolayca giderir. Aşağıdaki adımları takip ederek ApowerUnlock kullanımıyla Apple ID’yi nasıl kaldırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 1. ApowerUnlock programını başlatıp iPhone/iPad cihazınızı USB kablosuyla PC’ye bağlayın.
 2. Ekranın sol tarafında yer alan “Apple ID Kilidini Aç” butonuna tıklayın.

  Apple kimliğini aç

 3. Ardından dikkat etmeniz gereken ipuçlarına yönlendirileceksiniz. Bunları dikkatlice okuduktan sonra “Başlat” butonuna tıkladığınızda ApowerUnlock mevcut tüm cihazları algılar. iPhone/iPad cihazınızı seçtikten sonra cihazın iOS sürümünü de otomatik olarak belirler. iPhone/iPad, iOS 11.4 veya sonraki sürümleri kullanıyorsa iOS kısıtlamaları yüzünden bu cihazlara destek verilemeyecektir.

  Kimliğin kilidini açmadan önce

 4. iOS 11.4 veya önceki sistemlerden birini kullanan iPhone/iPad cihazınız için ekranda gösterilen adımları takip edin ve “Ayalar” > “Genel” > “Sıfırla” seçemeklerine gittikten sonra “Tüm Ayaları Sıfırla” butonuna tıklayın. Şifre belirlediyseniz bunu girmeniz istenebilir. Doğrulamak için “Tüm Ayarları Sıfırla” seçeneğine tıklayın. Bu adımdan sonra ApowerUnlock iOS Apple ID’nizin kildini açma işlemine başlar.

  iPhone ayarlarını sıfırla

iPhone/iPad ekranının kilidi nasıl açılır?

ApowerUnlock ayrıca kilitli iPhone ve iPad ekranlarının kilitlerini açmak için kullanılabilir. iOS cihazlarımız için belirlediğimiz şifreleri unuttuğumuz durumlarla sıklıkla karşılaşırız, maalesef cihazımıza erişim sağlayamaz ve kullanamayız. Neyse ki ApowerUnlock yardımcı olabilir. iPad ya da iPhone ekranının kilidini açmak için takip etmeniz gereken adımları aşağıda bulabilirsiniz.

 1. ApowerUnlock ana ekranının sağ tarafında yer alan “Ekran Kilidini Aç” seçeneğine tıkladığınızda iOS cihazınız otomatik olarak algılanır.

  iPhone iPad ekran kilidini

 2. Bu adımdan sonra cihaz ismini görürsünüz ve program cihazınızla uyumlu olan sistemi otomatik olarak algılar. Veya cihazınızdaki sistemi manüel olarak menüden kendiniz seçebilirsiniz.

  üretici yazılımı seçin

 3. Sistem yazılımını kaydetmek için istediğiniz klasörü seçin ve ardından yazılımı indirmek için “İndirmeyi Başlat” butonuna tıklayın.

  indirmeye başla

 4. Sistem yazılımı başarıyla indirildikten sonra “Paketi Aç” seçeneğine tıklayarak bileşenleri yükleyin.

  açmaya başla

 5. “Kilidi Aç” butonuna tıklayarak iOS ekranınızın kilidini açma işlemini hemen başlatın.

  kilidini aç

Not: Paket açma ve kilit açma işlemi sırasında lütfen iOS cihazınızın PC’ye bağlı olduğundan emin olun ve cihazınızı kullanmayın.

SSS

S: iPad erişim kodumu unuttum, bu kod olmadan giremediğim iPad’imin kilidini açabilir miyim?

C: Evet, ApowerUnlock, kilitli tüm iPhone/iPad ekranlarını ve Apple ID’lerini erişim kodu olmadan açabilir.

S: Kilidi açma süreci kesintiye uğrarsa ne olur? iPhone’um kullanılmaz hale mi gelir?

C: Kilit açma işlemi kesintiye uğrasa ve ApowerUnlock iPhone/iPad kilidini başarıyla açamasa bile Kurtarma Modundan tek tıkla çıkabilir ve cihazı önceki duruma getirebilirsiniz. Bu yolla herhangi bir veri kaybına uğramazsınız.

S: iOS 12 sistemi kullanan bir iPhone 6 cihazım var ama bir sebepten Apple ID kilitlendi. Bu cihazda Apple ID kilidini açmak için ApowerUnlock’ı kullanabilir miyim?

C: Mevcut durumda iOS kısıtlamaları nedeniyle Apple ID fonksiyonunun kilidini açma işlemi yalnızca iOS 11.4 ve önceki sürümleri kullanan iCihazlarda çalışır. iOS 11.4’ten sonraki versiyonları kullanan iCihazlar için gerekli erişim kodunu girerek Apple ID kilidini açabilirsiniz, doğru kod olmadan bu cihazlara erişim sağlayamazsınız.

S: Bu programı eski iPhone 5s cihazımın kilidini açmak için kullanabilir miyim?

C: Elbette. ApowerUnlock iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, 7/7 Plus, 6s/6s Plus, 6/6 Plus, SE, vb. cihazlarla ile iPad Pro, New iPad, iPad mini, iPad Air vb. iPad’ler dahil neredeyse tüm iOS cihazlarıyla uyumludur.

Contact US

ApowerUnlock, iPhone/iPad ekranının kilidini açmak ve Apple ID’yi kaldırmak için kullanabileceğiniz pratik bir araç. Bu programı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız “Yardım” > “Teknik Destek” adımlarını takip edebilir veya kısa sürede yardım almak için sorgunuzu gönderebilirsiniz.

Değerlendirme:4.3 /5( 13 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Apowersoft’de’eApowerUnlock.En son 04-09-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Kılavuz

ApowerUnlock Nasıl Kullanılır?

İndir

Beğeneceğinize eminim!

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön