ApowerUnlock programının iPhone/iPad cihazları tanımama sorununa çözüm

ApowerUnlock, iPhone/iPad ve hatta Apple ID kilidini açan profesyonel bir program. Ancak bazı durumlarda iPhone/iPad cihazlarının bu program tarafından tanınmayabilir veya algılanmayabilir. Sonuç olarak cihazınızı PC’ye bağlayamazsınız. Bu kılavuz size ApowerUnlock programı iPhone/iPad’i algılamadığı durumlarda sorunu çözmeniz için yardımcı olacak.

İndir

ApowerUnlock’un iPhone/iPad’i tanımama sorununu giderme

İlk olarak iTunes’un iPhone/iPad cihazınızı tanıyıp tanımadığını kontrol edin. Bunun için cihazınızı USB kablosu kullanarak PC’ye bağladıktan sonra PC’nizde iTunes’u açın. iTunes, iCihazınızı algılamazsa ApowerUnlock da kesinlikle cihazınızı algılamayacaktır. Bu durumda ilk olarak iPhone/iPad cihazınızın iTunes uygulaması tarafından algılanmasını sağlamalısınız. Ancak bundan sonra ApowerUnlock iPhone/iPad cihazlarınızı algılayacaktır.

USB kablosunu ve USB portunu kontrol edin.

USB kablosunun bilgisayara bağlı olduğundan ve iyi durumda olduğundan emin olun. Bunun yanı sıra USB portunun çalıştığından emin olmalısınız. Çünkü bu port arızalıysa ya da temassızlık varsa, program cihazınızı algılayamaz.

USB kablosunu ve USB portunu kontrol edin

iOS cihazınızı bir başka bilgisayara bağlamayı deneyin.

Başka bir bilgisayarda iTunes iOS cihazınızı tanıyorsa, denediğiniz ilk bilgisayarda bir problem olabilir.

başka bilgisayara bağlamayı deneyin

Gerekli bileşenlere sahip olduğunuzdan emin olun.

Lütfen iTunes için gerekli bileşenler “Apple Mobile Device “ ve “Bonjour” hizmetlerinin bilgisayarınızı başlattığınızda çalıştıklarından emin olun.

  • “Windows + R” tuşlarına bastıktan sonra “services.msc” komutunu girerek “Apple Mobile Device” ve “Bonjour” bileşenlerini bulun.

    Gerekli bileşenlere

  • “Apple Mobile Device” ve “Bonjour” üzerine sağ tıklayıp hizmetlerin çalıştıklarından emin olun, çalışmıyorlarsa “Başlat” seçeneğini kullanarak devreye girmelerini sağlayın.

    “Bonjour” üzerine

iTunes’u kaldırıp yeniden kurun.

iTunes’u tamamen kaldırmak için “Kontrol Paneli”ne gidip iTunes, Apple Software Update, Bonjour, Apple Mobile Device Support dahil ilgili Apple bileşenlerini bulun ve bunlara sağ tıklayarak önce kaldırın. iTunes’u tamamen kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp iTunes yazılımını tekrar kurmanız gerekir.

iTunes’u kaldırıp

iTunes’u aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

For Windows 64-bit
For Windows 32-bit

iTunes’un doğru sürümünü kurduktan sonra iPhone/iPad cihazlarınızı PC’ye bağlayın. ApowerUnlock cihazları başarıyla algılayacaktır. Bunu takiben iPhone/iPad cihazlarınızdaki kilitleri kaldırma işlemine başlayabilirsiniz.

İndir

Değerlendirme:4.3 /5( 8 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Apowersoft’de’eApowerUnlock.En son 27-08-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Kılavuz

ApowerUnlock programının iPhone/iPad cihazları tanımama sorununa çözüm

İndir

Beğeneceğinize eminim!

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön