ApowerREC Kaydetme Sorunu için Çözümler

Windows’da bazı uygulamalar ses cihazını özel olarak denetler ve sonuç olarak ApowerREC’in ses cihazında meydana gelen anormallik nedeniyle olağan şekilde kaydedemediğini görebilirsiniz. Bu sorunu Windows Ses Ayarları altında yer alan Özel Kullanım Modunu devre dışı bırakarak gidermek için aşağıdaki detaylı adımları takip etmelisiniz.

1. “Denetim Masası” > “Donanım ve Ses” > “Ses” seçeneklerini takip ettikten sonra “Kayıttan Yürüt” sekmesine tıklayın. Alternatif olarak bilgisayar ekranın sağ alt köşesine yer alan “Ses” sekmesine ve ardından “Kayıttan Yürüt” sekmesine gidin.

2. Ardından, varsayılan çalma aygıtını bulup sağ tıklayın ve “Özellikler”i seçin.

özellikleri seç tr

3. Sonraki adımdan “Gelişmiş” “Özel Kullanım Modu” seçeneklerini takip ederek “Uygulamaların bu aygıtın öncelikli denetimini ele almasına izin ver” kutusunun işaretli olmadığından emin olun. İşaretliyse lütfen kutuyu boşaltın ve ayarları değiştirmek için “TAMAM” butonuna tıkladıktan sonra programı yeniden başlatın. Artık kayıt işleminin düzgün gerçekleştirip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

apowerrec özel mod kaydetmiyor tr

4. Varsayılan kayıt cihazının Özel Kullanım Modunun devre dışı olduğundan emin olmak için yukarıdakine yakın adımları takip edin, düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için bilgisayarı yeniden başlatın.

apowerrec mikrofon özelliklerini kaydetmiyor

Değerlendirme:4.8 /5( 21 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Apowersoft’de’eApowerRec, Ekran Kaydedici.En son 31-01-2019 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Kılavuz

ApowerREC Kaydetme Sorunu için Çözümler

İndir

Beğeneceğinize eminim!

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön