Apowersoft DVD Yazma Programı

DVD Yazma Programı
Değerlendirme: 4.2 / 5 ( 23 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Arkadaşlarınız veya ailenize hediye olarak özel bir DVD filmi verebilir veya indirdiğiniz ya da kaydettiğiniz videolardan kendi DVD’nizi yaratabilirsiniz. DVD Yazma programı güçlü fonksiyonları ve kolay ara yüzü ile kullanıcılar tarafından övgüyle karşılanmıştır. Apowersoft bu eşsiz DVD yazma programını, dilediğiniz zaman videoları DVD’ye yazmanız için tavsiye eder.

  • Her türlü formatta fotoğraf, video ve sesleri DVD’ye yazın
  • Tüm SD ve HD videoları yüksek hızda DVD’ye yazın
  • Tercihlerinize uygun olarak bir DVD menüsü oluşturup kişiselleştirin
  • Yazma işleminden önce içe aktarmış olduğunuz dosyaları harika çalışan dahili düzenleyiciyle düzenleyin
  • Alt yazı ve ses parçası ekleyin

Apowersoft tarafından önerilen en iyi DVD yazma program, video kliplerinizi dilediğiniz şekilde DVD disklerine yazmanıza olanak verir. Bunları ev veya arabanızdaki DVD oynatıcılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Indir

Kullanımı kolay olduğundan bu DVD yazma programı diğer DVD yazma programlarından farklıdır. Hiç bir şey bilmeseniz de, bu işin ustası olsanız da sadece dakikalar içinde DVD diskleri ya da klasörlerini oluşturmak için bu programı kullanabilirsiniz. Oluşturulan DVD’leri arkadaşlarınıza hediye olarak verebilir veya mutlu anlarınızı sonsuza kadar saklayabilirsiniz. İndirilen videoları, kameranızdan ya da farklı kaynaklardan aldığınız videolar da dahil olmak üzere farklı türdeki videoları DVD diski, ISO dosyası veya DVD dosyası şeklinde oluşturabilirsiniz. Dahası, kendi eşsiz DVD’nizi yaratmak için, DVD filmini oluşturmadan önce video klip ya da alt yazı ekleyebilirsiniz.

DVD video yanmak

Video, fotoğraf veya ses dosyalarından DVD oluşturun

Bu mükemmel DVD yazma programı farklı formatlardaki video, ses ve fotoğrafları tam kapasitede yazar.

AVI, MP4, MPEG, 3GP, RMVB, WMV, HD MKV, HD MOV, M2TS, TS, HD WMV ve daha fazlası dahil tüm popüler SD ve HD video formatlarından DVD oluşturmanıza yardım eder.

Desteklenen fotoğraf formatlarından bazıları ise JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF formatlarıdır. Farklı resim formatlarından foto DVD slayt gösterileri hazırlayabilir ya da DVD’ye fotoğrafla videoları birleştirerek beraber yazabilirsiniz.

menu DVD’nizi özelleştirin

Ücretsiz menu şablonlarını kullanarak özel DVD’nizi özelleştirin

Farklı DVD menu şablonlarından seçiminizi yapabilirsiniz. Hepsinin ücretsiz olduğunu da ekleyelim.

Menüleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Mesela, favori şarkınızı ve resminizi DVD’nin arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Eşsiz DVD menünüzü oluşturmak için farklı çerçeve ve buton stillerinden oluşan geniş bir yelpaze sunar.

videoları düzenleyin

Dahili video düzenleyiciyi kullanarak videoları düzenleyin

Bu DVD yazma programının olağanüstü güçlü bir düzenleyicisi vardır. Rutin düzenleme araçlarından çok daha fazlasını sunarak, daha iyi efektler için video düzeltme, video kırpma ve parlaklık, zıtlık ya da doygunluk ayarlama gibi diğer görevlerde size yardımcı olur.

Ayrıca, kişisel videolarınız olduğunu göstermek için metin veya resim filigranları eklemenize izin verir.

ses parçaları ve alt yazı ekleyin

Ses parçaları ve alt yazı ekleyin

DVD yazma program DVD’nize alt yazı ve ses parçaları eklemenize olanak verir.

Ses Parçası Düzenleme: DVD’nize bir veya birden fazla ses parçası ekleyerek sesi, bithızını ve kodlayıcıyı gerektiği şekilde kullanabilirsiniz.

AAC, OGG, MP3, AIFF, AC3, APE, WMA, AU, FLAC, MP2, WAV ve daha fazlası dahil tüm ses formatlarını destekler.

Alt yazıları düzenleme: Dilediğiniz harici alt yazıyı videonuza ekleyebilir, font ismi, boyutu, rengi, konumu ve dilini ayarlayabilirsiniz.

güçlü

Güçlü ve profesyonel

Dahili bir oynatıcı sağlayarak video efektlerinin önizlemesini yapmanıza izin verir. Video önizleme esnasında favori resminizi, Görüntü Al butonuna tıklayarak yakalayabilirsiniz.

Farklı DVD’leri aynı anda yazabilir.

Video ve fotoğraflarınızı DVD’ye üç formatta yazabilirsiniz. –DVD disk, DVD klasörü ve ISO dosyaları.

DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD-R DL, DVD-5 and DVD-9 ve benzerleri dahil en çok kullanılan kaydedilebilir disk formatlarını destekler.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön