Detaylı Harry Potter’ı PC’de Oynama Kılavuzu

Detaylı Harry Potter’ı PC’de Oynama Kılavuzu

En son tarafından 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Warner Bros Harry Potter isimli yeni bir oyunu sürdüğünden beri Harry Potter hayranlarının uzun süreli bekleyişleri sona erdi: Harry Potter: Hogwarts Mystery. Bu, oyuncuların kendi karakterlerini oluşturarak büyücülük okulu Hogwarts’ta öğrenci oldukları bir karakter canlandırma oyunu. Buradaki asıl amaç “kardeşlerinizin” ortadan yok olması dahil ortama hakim olan gizem perdesini kaldırmak. Bunu yaparken Dumbledore ve Snape gibi tanıdık isimlerle de karşılaşacaksınız. Piyasaya çıkan bu oyun sizi heyecanlandırdıysa Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu bilgisayarda oynamak isteyebilirsiniz. Bu şekilde oyunu daha büyük ekrana taşıyabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Aşağıda Android ekranınızı PC’ye yansıtmak için kullanabileceğiniz uygulamaları bulabilirsiniz.

Harry Potter Nasıl Oynanır?: PC’deki Hogwarts Gizemi

ApowerMirror

ApowerMirror

Oyunlarınızı PC ekranına aktarmanın muhtemelen en kolay yollarından biri ApowerMirror uygulamasını kullanmak. Bu programla, mobil ekranınızı Windows ve Mac sistemlerine aktarabilirsiniz. 5.0 veya üstü sistemleri kullanan HTC, Samsung, Huawei ve Motorola gibi çok sayıda Android cihazda kullanılabiliyor. Uygulamada, telefonunuzu fare ve klavyeyle kontrol edebileceğiniz bir denetim modu bulunuyor. Oyun severler için bu, sisteme eklenen bir klavye özelliği anlamına geliyor. Bu nedenle oyunu fare yerine klavyeyle kontrol edebiliyorsunuz. Ebette bu mobil cihazınızı USB kablosu ya da Wi-Fi üzerinden PC’ye bağlama kolaylığına bir yenisini ekliyor. Oyunun bir bölümünü kaydetmek istediğiniz zaman, ApowerMirror’da bulunan dahili ekran yakalama araçlarını kullanarak ekran performansınızın görüntülerini alabiliyor ve bunları kaydedebiliyorsunuz. Bu programı kullanarak Harry Potter’ı PC’de oynamak için takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

 • Bilgisayarınıza ApowerMirror programını indirip kurun.

  İndir

 • Android cihazınıza ise uygulamanın Android versiyonunu indirin ve kurulum tamamlanınca programı çalıştırın.
 • Cihazınızı USB kablosuyla bağlayın ve “Şimdi Başla” ekranına tıklayın. Başarılı bir bağlantı için USG hata ayıklama özelliğinin telefonunuzda etkin olduğundan emin olun. Bunu, ApowerMirror’ı açtıktan sonra cihazınızda yer alan M mavi butona dokunarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Telefonunuzu bağladıktan sonra oyunu açın ve oynamaya başlayın, sol taraftaki menüde araçları görebilirsiniz.

Vysor

Vysor

Bahse değer bir diğer yansıtma aracı da Vysor. Önceki uygulamayı benzer şekilde bu da mobil ekranınızı PC’ye yansıtmanıza olanak veriyor. Aslında bu, Google’dan ekleyebileceğiniz bir Chrome eklentisi. Ücretsiz ve ücretsiz olmak üzere iki versiyonu var. Ücretsiz modla mobil içeriği PC ekranına aktarmanın yanı sıra ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Premium versiyonu ise daha istikrarlı bir performans sunuyor ve ekran kaydediciyle beraber geliyor. Kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Google Chrome’a giderek Vysor’u aradıktan sonra eklentiyi bulup çalıştırın.
 • Eklentiyi kurduktan sonra cihazınızda USB hata ayıklama özelliğine izin verip USB kablosuyla PC’ye bağlayın.
 • Eklentiyi kurduktan sonra cihazınızda USB hata ayıklama özelliğine izin verip USB kablosuyla PC’ye bağlayın.

Nox App Player

Nox app player

Mobil oyunları PC üzerinde yansıtma uygulamaları aracılığıyla aktarmak için başka bir yol arıyorsanız Nox App Player programını deneyebilirsiniz. Bu, farklı Android cihazlarının bilgisayara simülasyonunu sunan bir emülatör. Programı, telefonunuzu veya tabletinizi elinize bile almadan Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ne zaman bir oyunu incelemek ya da uygulamaya bakmak isterseniz bu yöntemi seçebilirsiniz. Ancak kullanıcılar, verilerinin farklı sunuculara dağıtıldığını raporladıkları için güvenlik açısından pek iyi bir seçim olmayabilir yine de Harry Potter’ı PC’de oynamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Başlamamak için bilgisayarınıza en yeni Nox App Player sürümünü indirip açın.
 • Google Play Store’a gidip oyunu aradıktan sonra yükle butonuna tıklayın ve indirme işlemi bitene kadar bekleyin.
 • Son olarak ana ekrana dönün ve başlatmak için oyuna ait simgeye tıklayın.

Karşılaştırma Tablosu:

ApowerMirrorVysorNox App Player
Windows Mac uyumluluğu
Ekran hareketlerini KaydetmeFor Pro versiyonu
Oyunu fare ve klavyeyle kontrol etme
İstikrarlı performansFor Pro versiyonu
Yüksek kaliteli görüntüFor Pro versiyonu
Kişisel veri ve oyun bilgilerini güvende tutmaz

Yukarıda sunduğumuz yöntemler Android oyunlarınızı, etkili şekilde bilgisayarda oynamanıza olanak sağlıyor. Uygulamaları yapılandırmakla uğraşmak istemeyenler ApowerMirror’ı ve Vysor’ı rahatlıkla deneyebilir. Bu ikisi oyunlarınızı büyük ekrana gönderme ve yansıtmanın yanı sıra diğerleriyle paylaşmak için kaydetmenize izin verir ancak Android cihazları yakınında olmayanlar Nox App Player’ı deneyebilir.

Değerlendirme:4.3 /5( 7 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:’de’eAndroid, Telefon Ekranını Yansıtma.En son 29-11-2018 tarihinde güncellendi.

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!

Yorum yap (0)

Hemen şimdi edinin!
APOWERSOFT
Özel
Hediyeler
&
Değerli
İndirimler
Daha fazla bilgi
Apowersoft Unlimited
14+ Apowersoft Ürününü Tek Tıkla Yükleme
new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön