Blu-ray Oynatıcı – Tüm Blu-ray Filmlerini Oynat

Blu-ray Oynatıcı
Değerlendirme: 5.0 / 5 ( 6 değerlendirmeye göre) Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Bu harika Blu-ray oynatma yazılımı, bilgisayarda tüm Blu-ray filmlerini yüksek kalitede oynatabilen her şey dahil bir masaüstü ortam oynatıcısıdır. Sadece Blu-ray ve DVD disklerini oynatmana yardım etmekle kalmaz aynı zamanda sabit sürücüde yedekli ISO dosyaları ve Blu-ray dosyalarını oynatmana yardım eder.

  • Her türlü ticari veya evde yapılan Blu-ray diskini PC’de oynatma
  • Blu-ray klasörü ve ISO dosyalarını oynatma
  • Ortam dosyalarını farklı formatlarda oynatma
  • Gelişmiş Dolby surround ses teknolojisini kullanma
  • Yüksek kaliteyle sinema deneyimini evine getirme özelliklerine sahiptir.

Bu güçlü oynatıcı, farklı bölgelerde sunulan Blu-ray disklerini oynatabilir. Bu modern ev sinema teknolojilerinde oldukça önemli bir özelliktir ve Blu-Ray oyantma yazılımının bir çok kişi tarafından kullanılmasına sebep olur. Dahası, Windows 8 ve OS X Mavericks dahil Windows ve Mac sistemleriyle tam uyumludur.

Indir

Blu-ray film ve videoları, yüksek kalite görüntüsü sundukları için tüm herkes tarafından tercih edilmek istenir. Ancak ortalama medya oynatıcıları bu diskleri çalıştıramaz. Belirli bir DVD oynatıcısı kullanmadan bilgisayarında Blu-ray film keyfi yaşamak istersen ne yapman gerekir? Aslına bakarsan tek ihtiyacın olan bu Blu-ray oynatıcısıdır. Şimdi, bu olağanüstü programın ana özelliklerine bir göz atalım.

Farklı bir çok Blu-ray/videoları PC’de oynat

Farklı bir çok Blu-ray/videoları PC’de oynat

Benzer ürünlerin aksine, bu Blu-ray oynatma programı hem çok fonksiyonludur hem de Windows ve Mac bilgisayarlarda ister standart ister HD formatlarda olsun diske kayıtlı bir çok medyayı oynatma özelliğine sahiptir.

Desteklenen medya dosyaları: Ayrıca bu program sabit sürücüde bulunan MP4, WMV, MPG, 3GP, VOB, MOV, MP3, OGG, and AAC vb. formatlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan ortam dosyalarını oyantmak için kullanışlı bir medya oynatıcısı olarak işlev görür.

1080p video ve HD surround ses kalitesinde oynatma

1080p video ve HD surround ses kalitesinde oynatma desteği

Filmlere hem ses hem de görsel deneyim kazandırmanın en kolay yolu budur. Hem 1080p videoları hem de HD surround ses keyfini aynı anda yaşayabilirsin.

1080p HD video oynatma: Sadece bir kaç tıkla, Blu-ray filmlerini 1080p HD video ile kalite kaybı olmadan izleyebilirsin. Dahası, görüntü çözme fonksiyonu 1080i videolara 1080p görsel efekt eklenmesini sağlar. Bunu seçeneklere giderek (Devre dışı bırak, Göz ardı et, Harmanla, Bob, Linear, X, Yadif, Phosphor, Film, NTSC) dilediğin gibi ayarlayabilirsin.

HD surround ses efekti: Gelişmiş Dolby dijital ses teknolojisine sahip bu güçlü medya oynatıcısı HD surround ses efektini oynatma sırasında sağlar.

Yeni çıkan Blu-ray filmlerini oynatma

Yeni çıkan Blu-ray filmlerini oynatma

Blu-ray filmleri korumalı olsun veya olmasın bu oynatıcı filmleri kolayca oynatabilme özelliğine sahiptir. Sadece internete bağlanın şifreli Blu-ray diskini disk sürücüsüne takman yeterli. Bu oynatıcı, Blu-ray/DVD veya video içeriğini şifresine bakmaksızın internet bağlantın olduğu sürece oynatma özelliğine sahiptir.

Kullanıcı dostu arayüz ve zahmetsiz oynatma

Kullanıcı dostu arayüz ve zahmetsiz oynatma

Sezgisel arayüz: Bu araç kullanıcı dostu ara yüzüyle kullanması oldukça kolaydır. Blu-ray filmlerini, videoları, sesleri ya da diğer ortam dosyalarını oynatma listesindeki belirli bir başlık ya da bölümlerde doğrudan gezinerek oynatmana olanak verir.

Beş oynatma modu: Tam ekran, normal boy, duble boy, yarım boy ve ekrana sığdır şeklinde beş oynatma moduna sahiptir.

Ekran görüntüsü alma seçeneği: Sadece “Ekran görüntüsü al” seçeneğine tıklayarak Dramatik Blu-ray filmlerinden her türlü sahnenin görüntüsünü sahneyi izlerken almana izin verir.

Yüksek çalışma hızı: Bu program, oynatmayı çabucak işleme koyar, yükler ve çalıştırır. Ayrıca her türlü Blu-ray filmini kesintisiz oynatmanın %100 garantisini verir.

Promosyon reklamları

İlgili Makaleler

new
Destek
Paylaş
Yorumlar
Yorum Yap
En başa dön