ApowerUnlock Piyasaya Çıktı

Apowersoft, ApowerUnlock ismindeki yeni ürününü piyasaya çıkarttı. İsminden de anlaşılacağı gibi bu program temelde iPhone/iPad/iPod Touch ekranının kilidini açmak ve erişim kodunu unuttuğunuz veya kullanılmış/ikinci el iOS cihazı aldığınız ya da çok sayıda hatalı şifre girdiğiniz durumlarda Apple ID erişimini sağlamak üzere geliştirilen bir program. ApowerUnlock hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak programı indirebilir ve sahip olduğu tüm harika özellikleri bizzat deneyebilirsiniz.

Ücretsiz İndir
ApowerUnlock Piyasaya Çıktı

ApowerUnlock’unÖne Çıkan Özellikleri

1.Basit Arayüz

ApowerUnlock’un basit ve kullanıcı dostu arayüzü kullanımı kolay hale getiriyor. iOS ekranınızın kilidini açmak veya Apple ID erişimini sağlamak için tek yapmanız gereken program ekranında verilen adımları takip etmek.

2.Apple ID’nize Kolayca Erişim Sağlayın

ApowerUnlock, Apple ID kilidini açmak için kolay bir çözüm sunar. Ayrıca Apple ID’niz için iCloud şifrenizi hatırlayamamanız durumunda, iCloud’da çözüm aramanız mümkün ancak bu çok zaman alabilir. ApowerUnlock kullanımı ise zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tek tıkla kilit açma işlemine başlayabilirsiniz. Ekrandaki basit adımları takip edip iOS cihazınızdaki ayarları yaptığınızda iCloud ya da Apple ID’nizin kilidini yalnızca birkaç dakika içinde açmanız mümkün.

Apple kimliğini aç

3.iOS ekranının kilidini kolayca açın.

iPhone/iPad ekran şifresini unuttuğunuz farklı durumlar olabilir. ApowerUnlock bu zamanlarda size yardımcı olur. iPhone/iPad ekranınızın kilidini erişim kodu olmadan açmanıza olanak verir. Bunun yanı sıra, kullanımış bir iPhone/iPad aldıysanız ve iOS ekran şifresini bilmiyorsanız da işinize yarar. Ek olarak iPhone/iPad ekranı kırıksa ve ekran kilidini açmak için erişim kodunu giremiyorsanız ApowerUnlock bu sorun için de çözüm sağlar. Sebebi ne olursa olsun ApowerUnlock yanınızda yardıma hazırdır.

iPhone iPad ekran kilidini

Sonuç

Sonuç olarak ApowerUnlock, iOS ekranı ve AppleID kilitlerini sebebi her ne olursa olsun açmak için ideal bir programdır.iPhone/iPad/iPod Touch cihazlarınızı yanlışlıkla kilitlediyseniz, ApowerUnlock’agüvenebilişiniz. Programı indirin ve iOS ekranı ya da Apple ID kilidini açın.

Değerlendirme:4.3 /5( 18 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Ayşe Viilupşuraya:Basın Yayın ve Haber.Son güncelleme: 09-09-2019

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!
Gönder

Yorum yap (0)

Ücretsiz İndir

Bahse girerim, beğeneceksiniz!