Nejlepší PDF editory pro Windows roku 2020

Soubory PDF jsou jedním ze základních způsobů dnešního sdílení informací. Používají ho studenti, učitelé, podnikatelé, právníci i úředníci. Výhodou souborů PDF je, že mohou být kombinovány, slučovány či rozdělovány do jednoho bez změny jejich obsahu. Spousta softwarů je ale placených, a tak najít takový, který je zdarma a opravdu funguje může být trochu těžké. Níže jsme pro vás shrnuli pár těch nejlepších, abyste si vybrali, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Ücretsiz İndir
nejlepší PDF editor pro Windows

5 nejlepších bezplatných editorů PDF pro Windows

Apowersoft Online PDF Editor

Výhodou programu Apowersoft PDF Online Editoru je, že jej můžete otevřít a pracovat s ním na každém počítači s internetovým připojením. To znamená, že nemusíte stahovat ani instalovat žádný software a rovnou můžete začít spravovat vaše dokumenty PDF, můžete je konvertovat a editovat kdekoli a kdykoli, kde jste připojeni k internetu. Přestože jde o online program, je to nejlepší PDF editor pro Windows, protože výstupní soubory Apowersoft Editoru Online jsou stejně kvalitní jako z programu, které vyžadují instalaci.

PDF-XChange Editor

mevcut PDF belgelerini düzenle

PDF-Xchange Editor je program na úpravu PDF. Má funkci, která umožňuje umístit do vašeho dokumentu funkci schválení dokumentu či nastavení stupně důvěrnosti. Má funkci razítka, které můžete vkladát do dokumentů PDF. Vaše oblíbené razítko můžete také uložit do hlavní nabídky nástroju, takže k němu budete mít přístup pouhými dvěma kliknutími. Za nás určitě patří do výběru nejlepších bezplatných PDF editorů pro Windows 10.

FormSwift

yasal pdf formu oluşturmak

Formswift je online PDF editor, který se zaměřuje na vytváření právních dokumentů jako osobní formuláře typu plná moc, závěť, formuláře pro malé podnikatele, dokumenty pro realitní makléře, atd. Ty můžete použít pro právní zajištění transakcí zahrnujících produkty a služby. Je užitečný pro malé podniky, které provádějí důležité transakce. Pro ně je vytváření těchto druhů dokumentů důležité a mnohdy může stát spousty peněz. Formswift vám umožní vytvořit důležitý PDF dokument zdarma, a také v něm můžete soubory PDF upravovat.

PDFescape

yararlı PDF düzenleme

S programem PDFescape můžete upravovat soubory PDF jak online tak také díky programu pro počítače. My budeme pochopitelně hovořit o bezplatné variantě. PDFescape online nabízí mnoho užitečných editačních funkcí jako například možnost vložení aktivních URL odkazů do vašeho souboru či možnost vkládání ručně psaných poznámek. Můžete však nahrát soubory pouze do velikosti 10MB. Což je dostačující, pokud nepotřebujete spravovat dokumenty s velkým počtem stran. Takže pokud chcete vytvořit nebo upravit již stávající soubor PDF, můžete vyzkoušet tento online PDF editor pro Windows.

Smallpdf

güvenilir pdf editörü

Při použití nástroje Smallpdf získáte intuitivní rozhraní, které vám umožní upravovat soubory PDF, vkládat komentáře a zvýrazňovat obsah ve vašem PDF dokumentu. Můžete ušetřit místo sloučením jednotlivých PDF dokumentů do jediného souboru. Navíc výhodou Smallpdf je, že můžete upravovat soubory na cloudu. Tím pádem budete mít přístup k vašim dokumentům kdekoli, kde se připojíte na cloud. Jde o nejlepší bezplatný cloudový PDF editor pro Window 10.

Tipy pro úpravu souborů pomocí Apowersoft PDF Online Editoru

  • Vytvořit PDF – Hlavním důvodem používání PDF editoru je zpravidlavytvoření souboru PDF. Poškozený nebo zajištěný soubor je převeden do PDF vestejném stavu bez ohledu, jaký software je používán. Skvělý PDF editor zanecháváš dokument přístupný, bezpečný a zabezpečený po dlouhou dobu.
  • Upravit PDF – Další skvělou věcí, kterou editování PDF přináší jemožnost úpravy textu, obrázku, velikosti písma, barvy písma, přidání obrázku,atd. Skvělý editační nástroj jako Apowersoft PDF Online Editor vám toto umožníopravdu hladce.
  • Spravovat stránky PDF – Tento nástroj můžete jednoduše používat jako vášPDF editor pro Windows. Spravujete stránky, jak potřebujete. Můžete tříditstránky PDF, jak se vám zamane. Můžete je přidávat, odebírat či seřazovat. Nenínic jednoduššího, než upravovat pořadí stránek v dokumentu PDF v programuApowersoft PDF Online Editor.
  • Vytvořit formuláře PDF – Dobrý PDFeditor vám také umožní snadné vytváření PDF formulářů. Apowersoft PDF OnlineEditor nabízí širokou škálu editačních nástrojů pro vytvoření formulářů jakotlačítka, zaškrtávací políčka, přepínače, rozbalovací seznamy, seznamy a mnohodalšího.

Shrnutí

Ve všech ohledech a díky prokazatelnýmvýsledkům není divu, že Apowersoft PDF Online Editor je díkysvým výše zmíněným funkcím nejlepším bezplatným PDF editorem pro Windows. Tento nástrojdokáže uspokojit všchny vaše potřeby týkající se úpravy a převodu PDF.

Değerlendirme:4.3 /5( 21 değerlendirmeye göre)Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!
Gönderen:Ayşe Viilupşuraya:PDF Çözüm ve Tüyoları.Son güncelleme: 11-03-2020

Bir Yorum Yapın

Lütfen adınızı girin!
Lütfen yorum içeriğini girin!
Gönder

Yorum yap (0)

Ücretsiz İndir

Bahse girerim, beğeneceksiniz!